Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Spojrzenie w kolorach fluo do ciemnej fryzury
Spojrzenie w kolorach fluo do ciemnej fryzury
Fryzura

Spojrzenie w kolorach fluo do ciemnej fryzury

Dział
Tej zimy, do prostej fryzury powinnaś pomalować oczy w kolorach flashy. To doskonałe połączenie, by wyglądać modnie i oryginalnie, a zarazem nowocześnie.
 
Trend. Styl ten zaprezentowany został na pokazie kolekcji jesień-zima 2014-2015 Chanel podczas Tygodnia Mody w Paryżu. Włosy związane są w kucyk i ustrukturyzowane dzięki przedziałkowi pośrodku głowy. W tej fryzurze nie ma nic nadzwyczajnego, bo to twarz powinna być uwydatniona, a przede wszystkim spojrzenie. Makijaż jest bardzo dopracowany. Na powiekach widnieje lśniący cień, kreska w kolorze fluo podkreśla "sarnie oczy", nadając im charakteru. Czarna maskara natomiast znakomicie podwija brwi i subtelnie podkreśla spojrzenie.
 
Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, które chcą się wyróżniać, dzięki oczom pomalowanym na kolorowo. Jest to doskonały sposób na to, by lśnić podczas nocnych eskapad. Zobaczysz, mroczna fryzura i ekscentryczne spojrzenie sprawią, że będziesz wyglądać pierwszorzędnie!
 
Jak go zrobić? Zarysuj wyraźny przedziałek pośrodku głowy za pomocą grzebienia. Zaczesz umyte i rozczesane włosy na wysokości karku. Zwiąż je w niski kucyk i spryskaj lakierem. Teraz nadszedł czas na makijaż! Na początek, posmaruj skórę kremem. Następnie, nałóż na twarz podkład i zakryj niedoskonałości kremem przeciwzmarszczkowym. Wówczas twoja skóra będzie gładka. Następnie, nałóż na powieki błyszczący cień. Narysuj eye-linerem delikatnie zawiniętą do góry kreskę w kolorze flashy. Podkreśl spojrzenie za pomocą maskary. Na koniec, pomaluj usta szminką w kolorze nude i gotowe!
 
© PixelFormula, Pokaz Chanel, prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ