Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Spływający bob
Spływający bob
Spływający bob
Fryzura

Spływający bob

Dział
Bob jest fryzurą niepodważalnie ponadczasową. To krótkie bardzo kobiece strzyżenie możemy odmieniać przez różne długości i formy. Dowiedz się więcej, o jego odmianie, którą nazwaliśmy spływającym bobem.

Cięcie. Bob jest fryzurą raczej krótka, kończącą się na brodzie i pełną po obu stronach. Spływający bob jest krótkie z tyłu, zaś długi z przodu. Jest to fryzura nieobciążona sztywną strukturą i dodająca Twoim włosom objętości. Możesz nadać jej bardziej osobisty charakter jako, że różnica pomiędzy przodem a tyłem nie jest z góry ustalona. Aby uzyskać bardziej designerski rezultat, możesz zostawić kilka bardzo długich kosmyków z przodu, co pozwoli Tobie dodatkowo podkreślić kontrast z tylnią częścią fryzury. Osoby o każdym typie twarzy i włosów mogą pozwolić sobie na noszenie spływającego boba. Włosom cienkim pozwoli ona zyskać na objętości, prostym włosom nada strukturę a włosy falowane zyskają dzięki niej nowoczesny i awangardowy wygląd. Z drugiej strony jednak, chcąc uniknąć efektu pudla, nie powinny jej nosić osoby o włosach kręconych. 

Z grzywką czy bez? Ta fryzura nie ma określonego kanonu, nie musisz zatem wykluczać grzywki! Mimo, że spływający bob jest bardzo trendy, możesz pozwolić sobie na zmiany tej fryzury tak, aby lepiej wyrażała Twoją osobowość. Wybierz raczej cienką grzywkę, którą łatwiej będzie naturalnie „potargać”. Złagodzi ona rysy Twojej twarzy. Można ją również przesunąć lekko na bok, jeżeli twoje włosy są falowane. Pracuj nad grzywką przy użyciu pianki do stylizacji. 

Jak utrzymać spływającego boba? Największą zaletą tej fryzury jest łatwość jej codziennego czesania i pielęgnacji. Uczesanie spływającego boba zajmuje jedynie chwilę, dzięki czemu nie musisz spędzać dużo czasu przed lustrem. Aby utrzymać Twoją fryzurę w dobrym stanie, powinnaś udawać się na wizytę do fryzjera raz na 2-3 miesiące. W domu, pamiętaj o szczotkowaniu, aby twoje włosy pozostały miękkie. Używaj również prostownicy, jeżeli chcesz, by były ultraproste lub pracuj nad nimi palcami, aby uzyskać efekt falowania. 

© Pixelformula / Défilé Corrado de Biase, Printemps-Été 2012 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ