Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Spływający bob w wersji 2014: streetstyle
Spływający bob w wersji 2014: streetstyle
Trendy i styl

Spływający bob w wersji 2014: streetstyle

Dział
Jej fryzura? Spływający bob o dużej objętości. Aby cienkie włosy uzyskały taki rezultat, muszą być pocieniowane. W tym przypadku, wybór fryzury jest idealny. Przedziałek zarysowany jest na boku, a włosy obcięte są na spływającego boba. Większość kosmyków jest pocieniowana. Dzięki temu, z tyłu głowy włosy wyglądają na grubsze. Z przodu natomiast widnieje grzywka z kosmyków, dodająca jej fryzurze stylu i struktury.
 
Jej wygląd? W codziennym i rockowym stylu. Jej ubranie składa się z ciemnych elementów garderoby: czarnych jeansów typu slim oraz czarnego t-shirtu z białym nadrukiem. Blezer oraz torebka na łańcuszku podkreślają jej kobiecość. Na stopach widnieje para wygodnych adidasów, idealnych na spacery po mieście. Okulary słoneczne natomiast są wisienką na torcie. Nasz dzisiejszy streetstyle prezentuje miejski, praktyczny styl.
 
Rada dnia. Jeśli masz kręcone lub kędzierzawe włosy, nie powinnaś robić spływającego boba. Z kolei w przypadku innego rodzaju włosów, śmiało idź do fryzjera. Fryzura ta nie wymaga specjalnej pielęgnacji i zachowuje estetyczną formę, nawet gdy masz odrosty.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ