Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Spływający bob na bardzo prostych włosach
Spływający bob na bardzo prostych włosach
Spływający bob na bardzo prostych włosach
Fryzura

Spływający bob na bardzo prostych włosach

Dział
Bob nie jest fryzurą rewolucyjną, ale przy tym pozostaje nie do zastąpienia i przybiera wiele form. Ciężko będzie się bez niego obejść w tym sezonie jesienno-zimowym. Odmianą boba, która stanie się szczególnie popularna w tym sezonie jest spływający bob na bardzo prostych włosach. Dowiedz się o nim więcej.
 
Spływający bob, podstawy. Bob jest fryzurą, która jest ze wszystkich czterech stron prosta i równa. Spływający bob jest dłuższy z przodu niż z tyłu, co daje bardzo nowoczesne wrażenie optyczne spływania włosów z głowy. Pasuje on równie dobrze do osób o twarzy chudej, jak i okrągłej. W przypadku tych pierwszych, sprawia, że kobieca fryzura zyskuje męski wyraz, a w przypadku tych drugich, nadaje jej bardziej wyrafinowanego charakteru. Nie ma również szczególnych zastrzeżeń dla osób zainteresowanych tą fryzurą w zależności od natury włosów. Efekt może być równie dobry na włosach prostych, jak i kręconych, które wystarczy poddać jednak pewnej obróbce.
 
Spływający bob na bardzo prostych włosach. W nowym sezonie, spływający bob przybiera bardzo prostą formę, taką jak u Issy London. To bardzo surowa fryzura, która nie toleruje odstających kosmyków, ani źle uczesanych przedziałków. Włosy są krótko ścięte od strony karku, zaś z przodu ocierają się o podbródek. W celu wykonania tej fryzury potrzebne są jedynie prostownica i spray termoochronny. Przedziałek jest umieszczony dokładnie po środku, a włosy są wyprostowane po obu jego stronach. W wersji jesienno-zimowej, zapomnij o grzywce. Bardzo prosty spływający bob wystarczy sam w sobie.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ