Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Spływający bob, edycja 2014
Spływający bob, edycja 2014
Fryzura

Spływający bob, edycja 2014

Dział
Myślałaś, że spływający bob jest kiczowaty? Zmienisz zdanie, gdy zobaczysz nową fryzurę, która robi furorę na pokazach. Spływający bob w stylu wavy jest zarówno nowoczesny, jak i elegancki. Jest to fryzura, którą powinnaś nosić!
 
Trend. Kilka lat temu, spływający bob widniał na idealnie prostych włosach. Wówczas wyglądałaś glamour. Niemniej jednak, obecnie fryzura ta uważana jest za niemodną i zbyt gładką. Powinnaś dodać jej odrobiny szaleństwa!
 
Spływający bob, prosto z wybiegów. Nadszedł czas, by unowocześnić spływającego boba. Po kilku latach mody na cieniowane włosy, należy je obciąć! Dziś, zamiast wybrać klasyczną fryzurę, przejdź całkowitą metamorfozę i zapomnij o prostowaniu i długich włosach. Dlaczego by nie zrobić dynamicznej fryzury i dodać włosom perfekcyjnego ruchu? Wyglądałabyś jak surferka!
 
Jak zrobić spływającego boba, prezentowanego na pokazach? Przyjdź do salonu, by porozmawiać o tym z fryzjerem. Nie tylko powinnaś poinformować go, jakiej długości chciałabyś mieć włosy, ale również dowiedzieć się, jak otrzymać taki efekt wavy! Wolisz wybrać usługę w salonie, dzięki której będziesz miała trwałe loki, czy też produkt, który sprawi, że na twoich włosach pojawi się wavy? Sama zdecyduj, co ci będzie bardziej pasować na co dzień. Nie ma nic lepszego, niż mała zmiana fryzury na lato!
 
© Abaca © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ