Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Splashlight, nowa technika koloryzacji w salonach Jean Louis David
Splashlight, nowa technika koloryzacji w salonach Jean Louis David

Splashlight, nowa technika koloryzacji w salonach Jean Louis David

Splashlight to nowa technika koloryzacji w salonach Jean Louis David. Po modzie na tie & dye nadchodzi czas na farbowanie, dzięki któremu część twoich włosów uzyskuje specyficzny połysk. Zoom na Splashlight.
 
Splashlight to technika koloryzacji, polegająca na nadaniu włosom światła. “Dokładniej, blask dodany jest ich środkowej części. To tak, jakby z twoich włosów wydobywało się światło. Koloryzację tę można zrobić na każdej długości włosach, aczkolwiek nie mogą one być zbyt pocieniowane. W przeciwnym razie efekt będzie mniej widoczny”.
 
Splashlight może być robiony na włosach, na których widnieją różnego rodzaju efekty. "Twoje włosy mogą być proste - wtedy Splashlight będzie szczególnie widoczny, ale mogą być również kręcone. Na włosach naturalnie lokowanych, rozjaśnienie jest bardziej naturalne i mniej wyraźne niż na włosach prostych. Splashlight nie jest umiejscowiony tak jak tie & dye, które widnieje tylko na końcówkach. Tutaj, Splashlight wydobywa się z głębi fryzury i widać go nawet wtedy, gdy twoje włosy są w ruchu. Sprawiają one wówczas wrażenie, jakby były rozjaśnione, a w rzeczywistości jest to Splashlight".
 
Koloryzację tę można zrealizować w salonach Jean Louis David za jednym razem. "Jest to prawdziwa usługa, której nie powinno się robić samemu! Na początku, twój fryzjer rozjaśni ci włosy i doda im głębokości. Następnie, skupi się na kosmykach w śrokowej partii fryzury, przyciemniając końcówki”.
 
Splashlight polega także na rozjaśnieniu włosów wokół twarzy. "Koloryzacja ta polega też na dodaniu połysku na włosach, otaczających twarz. Ten właśnie aspekt odróżnia Splashlight od tie & dye”.
 
Nasza rada: Po zrobieniu Splashlight, udawaj się do salonu co trzy miesiące, by odświeżyć przednią część włosów i dodać włosom blasku. Możesz także odświeżyć ich kolor w głębi fryzury. Na co dzień, używaj produktów gamy Color Therapy.
 
© Jean Louis David
 
 
Facebook
Pinterest
Twitter

Sprawdź również ….

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Fryzura
Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy

Wraz z  nadejściem wiosny zaczyna się sezon festiwali muzycznych. Celebryci często korzystają z tej okazji, by zmienić diametralnie swój wygląd i, przede wszystkim, fryzurę! Na Caochella,...

Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?
Fryzura
Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?

Niektóre kobiety skarżą się na brak objętości włosów, szczególnie wtedy, gdy noszą efekt wavy. Na szczęście, istnieją na to rozwiązania. Odkryj propozycje ekspertów.   Pierwszym rozwiązaniem...

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Fryzura
Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty

Ta oryginalna fryzura idealnie pasuje kobietom, lubiącym ekstrawagancki styl! Jedynym warunkiem są długie i grube włosy. Cienkie włosy nie będą się tak dobrze trzymać i rezultat nie będzie...

Przejdź z brązu na blond
Farbowanie
Przejdź z brązu na blond

Z reguły przejście z brązu na blond jest skomplikowanym zabiegiem fryzjerskim, jeżeli nie jest dobrze przygotowane. Jest to koloryzacja, która szczególnie osłabia włosy. Chcąc uzyskać pożądany...

Więcej aktualności

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź