Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Splashlight, nowa technika koloryzacji w salonach Jean Louis David
Splashlight, nowa technika koloryzacji w salonach Jean Louis David
Eksperci

Splashlight, nowa technika koloryzacji w salonach Jean Louis David

Dział
Splashlight to nowa technika koloryzacji w salonach Jean Louis David. Po modzie na tie & dye nadchodzi czas na farbowanie, dzięki któremu część twoich włosów uzyskuje specyficzny połysk. Zoom na Splashlight.
 
Splashlight to technika koloryzacji, polegająca na nadaniu włosom światła. “Dokładniej, blask dodany jest ich środkowej części. To tak, jakby z twoich włosów wydobywało się światło. Koloryzację tę można zrobić na każdej długości włosach, aczkolwiek nie mogą one być zbyt pocieniowane. W przeciwnym razie efekt będzie mniej widoczny”.
 
Splashlight może być robiony na włosach, na których widnieją różnego rodzaju efekty. "Twoje włosy mogą być proste - wtedy Splashlight będzie szczególnie widoczny, ale mogą być również kręcone. Na włosach naturalnie lokowanych, rozjaśnienie jest bardziej naturalne i mniej wyraźne niż na włosach prostych. Splashlight nie jest umiejscowiony tak jak tie & dye, które widnieje tylko na końcówkach. Tutaj, Splashlight wydobywa się z głębi fryzury i widać go nawet wtedy, gdy twoje włosy są w ruchu. Sprawiają one wówczas wrażenie, jakby były rozjaśnione, a w rzeczywistości jest to Splashlight".
 
Koloryzację tę można zrealizować w salonach Jean Louis David za jednym razem. "Jest to prawdziwa usługa, której nie powinno się robić samemu! Na początku, twój fryzjer rozjaśni ci włosy i doda im głębokości. Następnie, skupi się na kosmykach w śrokowej partii fryzury, przyciemniając końcówki”.
 
Splashlight polega także na rozjaśnieniu włosów wokół twarzy. "Koloryzacja ta polega też na dodaniu połysku na włosach, otaczających twarz. Ten właśnie aspekt odróżnia Splashlight od tie & dye”.
 
Nasza rada: Po zrobieniu Splashlight, udawaj się do salonu co trzy miesiące, by odświeżyć przednią część włosów i dodać włosom blasku. Możesz także odświeżyć ich kolor w głębi fryzury. Na co dzień, używaj produktów gamy Color Therapy.
 
© Jean Louis David
 
 
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ