Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Spinka z boku pozwalająca wyglądać jak mała grzeczna dziewczynka
Spinka z boku pozwalająca wyglądać jak mała grzeczna dziewczynka
Spinka z boku pozwalająca wyglądać jak mała grzeczna dziewczynka
Trendy i styl

Spinka z boku pozwalająca wyglądać jak mała grzeczna dziewczynka

Dział
Dodatki do włosów i inne spinki z kolekcji 2012 robią wszystko, aby przyozdobić twoją głowę! Po biżuterii XXL, opasce w zygzak, spince z węzłem, oto prosta spinka, która pozwoli ci zagrać wzorową, małą dziewczynkę.

Jak dobrze wybrać spinkę. Niemożliwym jest przejść obojętnie obok dodatków do włosów. Niezależnie od tego czy preferujesz klasyczną opaskę, zwiewną, wiązaną przepaskę w stylu bohemy lub retro, biżuterię z piórami, spinkę z węzłem lub strasem, na pewno znajdziesz dodatek, który jest stworzony dla twoich włosów i twojego stylu! Jednak jeżeli chcesz grać grzeczną dziewczynkę powinnaś wybrać płaską i gładką spinkę w jednolitych, ciemnych odcieniach. Nie ma mowy o tym, by zbytnio przyciągała uwagę. Jeżeli chcesz być trendy i wybrałaś look preppy, zapomnij o błyskotkach!

Jak ją nosić? Są dwie możliwości. Na początek na prostych włosach. Zrób miękki brushing, a następnie uczesz wyraźny przedziałek z boku. Unieś duży kosmyk ponad ucho i wepnij go we włosy nadając mu zaokrąglony kształt, następnie zepnij go przy użyciu spinki. Możesz również nosić spinkę z boku na lekko falowanych włosach, utrzymując przedziałek z boku. W tym przypadku, należy użyć lokówki o dość szerokiej średnicy, którą zrobisz kilka zwiewnych loków. Następnie, przytwierdź po prostu twoją spinkę z boku, z bardziej zapełnionej strony tak, aby żaden kosmyk nie wpadał ci do oka. Zupełnie jak za czasów szkolnych!

A jak się do tego ubrać? Z tego typu fryzurą, nie ma mowy o pokazaniu się w skórze lub w zbyt krótkich ubraniach! Twój ubiór powinien być dostosowany do fryzury grzecznej dziewczynki. Wybierz zatem styl preppy i jego zdyscyplinowany krój!  Wyciągnij z szafy bluzkę z kołnierzykiem bebe, plisowaną spódnicę, polo, zapinane koszule i mokasyny. Jesteś już gotowa na powrót do szkoły!

Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ