Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Spinka we włosach – czy jest trendy?
Spinka we włosach – czy jest trendy?
Trendy i styl

Spinka we włosach – czy jest trendy?

Dział
Myślałaś, że spinka wykorzystywana jest tylko po to, by podtrzymać włosy? Myliłaś się! To prawdziwy modowy dodatek. Zoom na prosty i modny sposób noszenia jej!
 
W 2015 roku, spinka musi być widoczna we włosach. To najlepszy sposób, by odsłonić twarz poprzez dodanie do fryzur akcesoriów. Najlepszym modelem jest cienka spinka, długa lub płaska, taka, jaką zaprezentowano na pokazie Tsumori Chisato podczas paryskiego Tygodnia Mody. Umieszczona jest ona tuż za uchem, doskonale podtrzymująć kosmyk zaczesany na bok. Odmładza ona modelki, które wyglądają jak małe dziewczynki, mimo że noszą one fryzurę na boba w stylu glamour i o dużej objętości.
 
Tak, jak na pokazie, załóż spinkę na fryzurze na boba, ale także na kucyku lub rozpuszczonych włosach. To proste – pasuje ona do każdej fryzury! Wybierz model w zależności od twojego gustu i okoliczności. By wyglądać wiosennie, powinnaś założyć spinkę w kwiaty w rozmiarze XXL. Na wieczorne wyjście natomiast, pozłacany lub posrebrzany model, a nawet ten, ozdobiony cekinami. I wreszcie - do pracy - powinnaś wybrać kolorową spinkę, która rozweseli twój styl i dzięki której będziesz wyglądać bardziej kobieco niż zwykle.
 
© PixelFormula, Pokaz, prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ