Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Spinka klik-klak – nieskończone możliwości uczesań!
Spinka klik-klak – nieskończone możliwości uczesań!
Trendy i styl

Spinka klik-klak – nieskończone możliwości uczesań!

Dział
Skończyły się czasy, kiedy to akcesoria do włosów były uważane za staromodne! Spinki i opaski wychodzą więc z szaf, by po królewsku rozsiąść się na Waszych głowach. Przede wszystkim, warto wyciągnąć spinki klik-klak, które zbyt schowałyśmy. Nie służą one tylko przypięciu zbuntowanych włosów. Przykład zastosowania. 
Dodatki. Przepaski, opaski i spinki powracają! I to nie tylko, żeby pomóc ci się uczesać. O nie! Te dodatki są dziś po to, by podkreślić indywidualność Twojego stylu lub złamać zbyt grzeczną fryzurę. Unikaj jedynie spinek dla małych dziewczynek, tzn. takich, które mają zbyt dziecięce motywy.
Rodzaje spinek klik-klak. Istnieje wiele modeli, od klasycznych do bardziej fantazyjnych, od małych do dużych. Unikaj motywów dziecinnych oraz białych spinek, które będą zbyt mocno kontrastować z Twoimi włosami, niezależnie nawet od tego czy są ciemne czy jasne. Wybieraj raczej barwy, które odpowiadają Twojemu naturalnemu (lub farbowanemu odcieniowi). Twoja spinka powinna wtopić się we fryzurę!
Trendy fryzura. Oto propozycja fryzury, będącej jednocześnie trendy i retro, która pozwoli Ci wykorzystać cały potencjał drzemiący spinkach klik-klak. Wyprostuj włosy przy użyciu żelazka do włosów lub zrób miękki brushing przy użyciu suszarki i okrągłej szczotki. Zrób wyraźny przedziałek z boku i zawiń kosmyk przy włosach, nadając mu zaokrąglony kształt i lekko go podnosząc przy użyciu spinki kilk-klak. 
Spinka klik-klak do wcięć w stylu retro. Najlepiej jest używać płaskich spinek, ale możesz również zrobić ondulację w stylu retro przy użyciu spinek klik-klak. Na mokre włosy, nałóż odrobinę pianki do stylizacji i zaciśnij trzy spinki równolegle i w równej odległości jedna od drugiej. Wysusz wszystko, a następnie je odczep. Otrzymasz w ten sposób śliczne wcięcia, bardzo retro!
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ