Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Pielęgnacja

SOS: mam suche włosy, co zrobić?

Dział
Masz szorstkie włosy, które trudno rozczesać? Na pewno są one suche. Zobacz, co powinnaś zrobić, by je odżywić.
 
Codziennie je nawilżaj. Zaopatrz się w miękkie produkty, przeznaczone do suchych włosów, takie jak te z gamy Hydra Therapy. Koniecznie stosuj krem na dzień oraz szampon. Podczas mycia głowy, masuj jej skórę, by pobudzić krążenie krwi. Najlepiej, rób to maksymalnie dwa razy w tygodniu i spłukuj włosy zimną wodą – to najlepszy sposób, by znów były aksamitne.
 
Dogłębnie je odżywiaj. Jest to klucz do posiadania zdrowych włosów. Raz w tygodniu, po umyciu włosów, nałóż na nie maskę. Pozostaw ją na kilka minut bez spłukiwania. Twoje włosy mogą być suche, ponieważ brakuje im sebum. Zaopatrz się w produkt, zawierajcy olejki regenerujące i zmiękczające (migdały, oliwa, argan lub keratynę...), które odżywią włókna włosów i je naprawią.
 
Unikaj działania czynników zewnętrznych. Jeśli masz suche włosy, nie używaj urządzeń grzejących lub ogranicz ich używanie. Susz je w naturalny sposób. Wówczas nie będą bardziej się uwrażliwiać. Co więcej, chroń je przed słońcem używając kremu. Unikaj też zanieczyszczonego powietrza, wilgoci czy wiatru i zaopatrz się w ulubione akcesoria. Zawsze delikatnie je rozczesuj, a po uczesaniu, nie dotykaj ich przez resztę dnia.
 
© Dr © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ