Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

SOS: co zrobić, by włosy szybciej rosły?
SOS: co zrobić, by włosy szybciej rosły?
Pielęgnacja

SOS: co zrobić, by włosy szybciej rosły?

Dział
Marzysz o włosach długości XXL, ale według ciebie, za wolno rosną... Odkryj wszystkie techniki, dzięki którym przyspieszysz ten proces.
 
Zdrowa skóra głowy jest podstawą do tego, by włosy były piękne, długie i silne. Powód? Zamyka ona cebulki i sprawia, że włosy dobrze się trzymają. Pielęgnuj je takimi produktami, jak maska bogata w keratynę, która dogłębnie je odżywi. Powinnaś także ją masować, by zwiększyć krążenie krwi i dostarczyć jej środków odżywczych, niezbędnych do tego, by włosy rosły. Technikę tę możesz stosować tak często, jak tylko chcesz. Raz w tygodniu, nałóż na włosy kilka kropel olejków z warzyw (jojoby, masłosza parki, migdałów, drzewa oliwnego...), by intensywnie je odżywić.
 
Co więcej, powinnaś używać produktów, przeznaczonych do rodzaju twoich włosów i regularnie chodzić do fryzjera. Może to się wydać paradoksalne, ale by osiągnąć cel, powinnaś podcinać włosy, a szczególnie ich końcówki. Jeśli twoje końcówki są suche lub rozdwojone, będą one niszczyć włókna i sprawią, że włosy będą wolniej rosły. Podcięcie włosów raz na 3 miesiące zdecydowanie wystarczy, by je ożywić. Powinnaś także się zdrowo odżywiać i pić dużo wody. Ważnym czynnikiem jest także porządny sen.
 
©PixelFormula, Pokaz Elie Saab, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ