Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Sophie, 31 lat : "Idealna fryzura, nawet w czapce!"
Sophie, 31 lat : "Idealna fryzura, nawet w czapce!"
Sophie, 31 lat : "Idealna fryzura, nawet w czapce!"
Trendy i styl

Sophie, 31 lat : "Idealna fryzura, nawet w czapce!"

Dział
Twój wygląd? Poszerzane spódnice, męskie płaszcze, torby w rozmiarze XXL… Jednym słowem, wszystko, co przypomina z daleka ubrania w rozmiarze oversize! Nie ma jednak mowy, bym wyglądała jak worek. Nie noszę więc na przykład poszerzanych spódnic do szerokich swetrów. Staram się wykorzystywać także klasyczne ubrania, by moje stylizacje były kobiece i eleganckie. Najważniejsze jest, bym nie wyglądała niechlujnie.
 
Twoje włosy? Nie podobają mi się moje włosy, uważam, że są oklapłe i bez wyrazu. Chciałabym mieć grube i naturalnie kręcone włosy. Jednak, rzadko zdarza się mieć to, czego się naprawdę chce, nieprawdaż? Aby poukładać moją fryzurę, postawiłam na pełną i gęstą grzywkę. Suszę włosy suszarką, zawsze ze spuszczoną głową, aby maksymalnie unieść włosy u nasady, a następnie układam je palcami.
 
Twój styl dzisiaj? Jestem prawdziwym zmarzluchem. Zimą najbardziej cierpią na tym moje uszy, pomimo, że przed chłodem chronią je przecież moje włosy.  Nigdy nie wychodzę więc z domu bez czapki lub nauszników. Czapka nie jest najlepszym rozwiązaniem dla moich oklapniętych włosów, ale staram się temu zaradzić! Suszę włosy ze spuszczoną głową i przede wszystkim nie nakładam jej nigdy do końca, aby nadto nie dusić skóry głowy.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ