Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Sonia, 33 lata : „Jestem fanką suszenia włosów na świeżym powietrzu”
Sonia, 33 lata : „Jestem fanką suszenia włosów na świeżym powietrzu”
Sonia, 33 lata : „Jestem fanką suszenia włosów na świeżym powietrzu”
Trendy i styl

Sonia, 33 lata : „Jestem fanką suszenia włosów na świeżym powietrzu”

Dział
Twój wygląd? Nie chciałabym się sklasyfikować jako fashionistka. Jestem raczej typem osoby, która kupuje ubrania, kiedy musi wymienić taką czy ową rzecz. Nie kupuję jednak pierwszego lepszego swetra, który wpadnie mi w ręce w sklepie, za to przykładam uwagę do tego, aby dana rzecz była przede wszystkim dla mnie użyteczna. Nie oznacza to jednak, że nie mam czasami momentów, w których pozwalam sobie na więcej szaleństwa! Tak, jak w przypadku mojej luksusowej torebki, którą dostałam w prezencie na swoje ostatnie urodziny.
 
Twoje włosy? Moja fryzura musi być przede wszystkim szybka w wykonaniu. Myślę, że o ile nie będę przyparta do muru, nigdy nie zetnę swoich długich włosów. Jednak nie chcę im poświęcać zbyt wiele czasu! Zwykle pozostawiam moje włosy do samoistnego wyschnięcia i nie staram się na nich wykonywać jakichś wyszukanych fryzur. Pozostawiam włosy albo rozpuszczone, albo związane w warkocza lub kucyka. Jestem za to wymagająca jeżeli chodzi o moje końcówki, które pielęgnuję ze szczególną starannością, nawilżając je regularnie za pomocą maseczek oraz obcinając je co 3 miesiące u mojego fryzjera.
 
Twój styl dzisiaj? Z pewnością zdefiniowany przez moją fryzurę: rozpuszczone włosy! Co robię, aby uzyskać efekt zmierzwionych włosów? Nie ma nic prostszego. Po umyciu włosów, gdy są one jeszcze lekko wilgotne, nakładam na nie, ze spuszczoną głową, odrobinę pianki, którą rozprowadzam równomiernie. To właśnie dzięki niej moje fale na włosach mają odpowiednią strukturę i są tak piękne! Następnie, pozostawiam włosy do wyschnięcia na świeżym powietrzu, dzięki czemu uzyskuję jeszcze bardziej naturalny rezultat. Czesząc się na specjalnie wyjścia, używam suszarki z dyfuzorem, aby przypadkiem nie zniszczyć moich ślicznych fal na włosach.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ