Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Sofia, 25 lat: „Żadnych odstających włosów!”
Sofia, 25 lat: „Żadnych odstających włosów!”
Sofia, 25 lat: „Żadnych odstających włosów!”
Trendy i styl

Sofia, 25 lat: „Żadnych odstających włosów!”

Dział
Twój look? Dla mnie istnieje tylko jeden kolor: czerń. Jako jedyny łączy w sobie szyk, grację, elegancję i nieśmiertelność. Nie potrafię się bez niego obejść, pomimo tych wszystkich pięknych kolorów i stylowych nadruków, które zdobią kolekcje w witrynach sklepów. Niektórzy mogą pomyśleć, że jestem ponurą postacią, jednak nic bardziej mylnego! Według mnie, czerń nadaje mojej sylwetce po prostu jednorodność. Pozwalam sobie na jeden tylko dodatek: szminkę w kolorze ognistej czerwieni.
 
Twoja fryzura? Zapewne stwierdzicie, że jest to logiczna konsekwencja mojego stylu, ale lubię, gdy moja fryzura jest zapięta na ostatni guzik. Nie ma mowy o tym, żeby jakiś włos odstawał lub żebym miała wyjść z wątpliwą fryzurą. Nie oznacza to jednak, że nie lubię zmieniać stylów i fryzur. Mam półdługie włosy, mogę więc na przykład dobierać do nich różnego rodzaju spinki.
 
Twój styl dzisiaj? Z racji tego, że lubię mieć poukładane włosy, uzależniłam się od produktów do stylizacji, a w szczególności od lakieru. Używam go codziennie w bardzo dużych ilościach, aby utrzymać włosy na miejscu. Dzisiaj wybrałam bardzo rygorystyczny, ulizany kok. Aby się odróżnić, uczesałam przedziałek z boku. Maksymalnie wyprostowałam włosy i spryskałam je lakierem, aby utrwalić ten efekt. Następnie, zebrałam włosy z tyłu głowy, aby upiąć kok.
 

 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ