Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Śnieżny blond
Śnieżny blond
Śnieżny blond
Trendy i styl

Śnieżny blond

Dział

Jeden z głównych trendów sezonu jesień-wima 2011, śnieżny blond powraca w tym sezonie i potwierdza swój status. Ten zimny odcień blondu uwiódł wiele fashionistek i, wbrew temu co się powszechnie uważa, wcale was nie postarza. Lekcja stylu.

Moda na śnieżny blond. Jak tylko fashionistki zdały sobie sprawę z jego potencjału, szybko przyswoiły sobie ten nowy trend w farbowaniu. Wiele kobiet podążyło za nimi, mimo początkowych oporów, wynikających z obawy, że blond bliski bieli doda im 20 lat. Nic jednak bardziej mylnego! Śnieżny blond może cię znacznie odmłodzić, pod warunkiem, że wiesz, jak go nosić.

Dla kogo? Trudno jest nosić zimne odcienie blondu, jeżeli z natury jesteś brunetką o ciemnej karnacji. Ze względu na fakt, że śnieżny blond jest bardzo jasny, a czasami nawet biały, jest raczej przeznaczony dla kobiet o, z natury, jasnej karnacji. Jeżeli masz natomiast naturalne blond włosy, rozjaśnienie ich w stronę bieli nada im zupełnie nowy wymiar i blask. Nie dąsaj się jednak, jeżeli jesteś szatynką! Dobry fryzjer, przy odpowiedniej technice, może uzyskać podobny rezultat!

Jak nosić śnieżny blond? Śnieżny blond nada ci nieco glam'rockowy wizerunek. Powinnaś go nosić na długich włosach, pozostawionych swobodnie, a wręcz lekko rozczochranych (inny trend w tym sezonie jesień-zima). Możesz go jednak równie dobrze dobrać do krótkiej fryzury utrzymanej w artystycznym nieładzie.

Jak pielęgnować swój śnieżny blond? Aby zachować pełnię blasku swojego koloru i pozbyć się żółtych refleksów, używaj środków przeznaczonych dla włosów blond. Aby podkreślić zimno bijące od śnieżnego odcienia blondu i zachować jego blask, używaj naprzemiennie ze zwykłym szamponem, szamponu do włosów białych lub środków przeciw żółknięciu. Ponadto, jeżeli jedziesz nad morze lub idziesz na basen, używaj olejków ochronnych, które zapobiegną wypłukiwaniu się koloru lub jego przebarwieniu. Jeszcze lepszą ochronę może ci zapewnić zwykły czepek.

Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ