Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Śnieżny blond z odrostami – must-have?
Śnieżny blond z odrostami – must-have?
Farbowanie

Śnieżny blond z odrostami – must-have?

Dział
Tak! W nadchodzących miesiącach zdecydowanie powinnaś pofarbować włosy na śnieżny blond. Pamiętaj jednak, żeby pozostawić odrosty! Dzięki temu, mimo sztucznego koloru, będziesz wyglądać naturalniej. Eksperci wyjaśniają.
 
Śnieżny blond noszą dziewczyny o różnym kolorze brwi. "Odrosty pozwalają przypomnieć o ich naturalnym kolorze włosów. Salony Jean Louis David zdecydowanie polecają efekt odrostów. Łatwiej jest pielęgnować tę fryzurę. W przeciwnym razie, po 15 dniach trzeba farbować odrosty".
 
Określ, jak długie miałyby być twoje odrosty. Najlepiej, jeśli mają od 2 do 4 centrymetrów, nie więcej. W przeciwnym razie wyglądałabyś, jakby na twoich włosach widniał efekt tie & dye.
 
Oczywiście technika farbowania nie będzie identyczna w przypadku koloryzacji w salonie. "Jeśli chcesz zachować odrosty, musisz rozjaśnić włosy na długości. Nie jest to całkowite farbowanie. W salonie Jean Louis David możesz skorzystać z usługi Contrast, dzięki której twoje włosy będą wyglądać naturalniej".
 
Nasza rada: Nie wybieraj śnieżnego blondu, jeśli twój naturalny kolor jest ciemniejszy niż kasztanowy. Włosy w ciemniejszych barwach zniszczą się w wyniku takiej koloryzacji. W salonach Jean Louis David, usługa Arctic Light realizowana jest wyłącznie na włosach o średnim i jasnym odcieniu.
 
© Pixelformula / Pokaz Givenchy Jesień-Zima prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ