Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Śnieżny blond i mocny makijaż - czy to dobry pomysł?
Śnieżny blond i mocny makijaż - czy to dobry pomysł?
Trendy i styl

Śnieżny blond i mocny makijaż - czy to dobry pomysł?

Dział
Od kilku sezonów, modelki z pokazów Saint Laurent prezentują styl z lat 70 - rockowy i zbuntowany makijaż, grunge'owy strój. Nie boją się one nosić fryzur, na których widoczne są odrosty. Niektórym kobietom styl ten doskonale pasuje, a inne nie mają odwagi go nosić. Tak jest w przypadku kobiet, na których głowach widnieje śnieżny blond, dobrany do mocnego makijażu. Nie jest to jednak dobry pomysł.
 
Moda na śnieżny blond. Tej zimy, kolor śnieżny blond jest bardzo modny, a jego odcień zbliża się do białego. Idealnie pasuje on kobietom, nie ubiących siwych włosów, które także znajdują się na liście must-have. Dzięki śnieżnemu blondowi, zaakcentujesz swój dziewczęcy charakter. Kolor ten jest jest symbolem niewinności, odmładza cię i nadaje romantycznego stylu tym, które go noszą.
 
Moda na ciemny makijaż. Zimą, moda na rockowy, prawie gotyczny makijaż powraca. Dobrany do jasnej karnacji, nadaje ci stylu i podkreśla spojrzenie. Sarnie oczy, przezroczyste usta - możesz się tak malować nawet do pracy, pod warunkiem, że zrobisz to w umiejętny sposób.
 
Połączenie fryzury z makijażem. W teorii, jest to dobry pomysł. W praktyce, tak, jak w przypadku pokazu Saint Laurent (powyżej), efekt nie jest estetyczny. Nie masz ochoty na zrobienie śnieżnego blondu z odrostami oraz grubej kreski eyelinerem? By wyglądać bardziej kobieco i bezbłędnie, zwróć uwagę na to, by odrosty nie były widoczne, a kreska cienka – zupełnie odwrotnie do fryzury i makijażu modelki z pokazu!
 
© Pixelformula / Pokaz Saint Laurent prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ