Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Ślub zimą: 3 stylowe fryzury dla Panny Młodej
Ślub zimą: 3 stylowe fryzury dla Panny Młodej
Trendy i styl

Ślub zimą: 3 stylowe fryzury dla Panny Młodej

Dział
Zdecydowałaś się, że weźmiesz ślub zimą? Doskonały pomysł! Odkryj 3 modne fryzury, które możesz uczesać w najpiękniejszym dniu w twoim życiu.
 
Kok typu banan. To najlepsze rozwiązanie spośród romantycznych fryzur! Jest ona nowoczesna i nigdy nie wychodzi z mody. Została ona zauważona na pokazie kolekcji jesień-zima 2014-2015 Haute Couture Any Quasoar. Jej główną zaletą jest pionowa forma, która sublimuje buzię. Pasuje ona wszystkim kobietom, bez względu na kształt twarzy.
 
 
Niski kok. Nadszczedł czas na minimalizm i elegancję! Odkryj swoją twarz, by była rozświetlona. Zbierz włosy na wysokości karku i zrób mocno zaciśnięty kok tancerki. Tak jak na pokazie kolekcji jesień-zima 2014-2015 Elie Saab podczas pokazu Haute Couture, fryzura jest bardzo ulizana. Na koniec, nałóż na włosy produkt Elixir Brillance & Soin, by nadać im połysku i by pięknie wyglądały.
 
Kręcony side-hair. Tak jak na pokazie kolekcji jesień-zima 2014-2015 Haute Couture Bowie Wong, wyglądaj jak hollywódzka gwiazda w ten szczególny dzień. Ta fryzura w szykownym stylu retro doskonale podkreśli twoją sukienkę oraz dodatki. Niech giętkie loki o dużej objętości opadają na twoje ramię. Nasza rada: zarysuj przedziałek na boku i nadaj objętości włosom u nasady, by wyglądać jeszcze bardziej glamour.
 
© PixelFormula /Pokaz Ana Quasoar, Haute Couture, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ