Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Ślub: wybór kapelusza
Ślub: wybór kapelusza
Ślub: wybór kapelusza
Trendy i styl

Ślub: wybór kapelusza

Dział
Tego lata zostałaś zaproszona na ślub. Znalazłaś już sukienkę, buty i biżuterię, jednak wciąż nie możesz się zdecydować na model kapelusza. Bibi, woalka lub kapelusz XXL – wiedz, że na weselu możesz sobie pozwolić niemal na wszystko!
 
Bibi. Od kilku lat kapelusze typu bibi coraz częściej pojawiają się na głowach kobiet. Kapelusz ten był najbardziej popularny w latach 20., jednak i dziś znajduje swoje zwolenniczki wśród osób preferujących delikatne nakrycia głowy. Nieważne, czy występuje w formie opaski, czy przyjmuje kształt kwiatu. Wybierz taki wzór, który będzie interesującym dodatkiem do twojej stylizacji, a nie jej głównym akcentem. Bibi noszony jest z reguły na włosach z przedziałkiem na boku. Powinien być umieszczony po przeciwległej stronie przedziałka. Polokuj swoje włosy, aby uzyskać na nich efekt fal, a sprawisz, że twoja fryzura będzie prawdziwym obiektem pożądania!
 
Woalka. Z szacunku dla panny młodej, nie ubrałaś białej sukienki, ale dlaczego nie miałabyś się zdecydować na białą lub pastelową woalkę? Jest to najdelikatniejsze nakrycie głowy ze wszystkich kapeluszy, stanowiące idealny dodatek do romantycznej stylizacji. Aby wysublimować swoją woalkę, postaw na kobiecą, ale też niezwykle elegancką karbowaną fryzurę retro.
 
Kapelusz XXL. Jeżeli jesteś jedną z najbliższych osób dla pary młodej, możesz założyć odważny, duży kapelusz. Jeżeli dodatkowo wybierzesz wzór w jaskrawym kolorze, z pewnością będzie on mógł pretendować do miana kapelusza idealnego! Ślub i wesele to wspaniała okazja, by wybrać fantazyjny kapelusz, który doda świeżości i oryginalności twojej stylizacji. Nieważne, czy będzie rozweselał twoją ciemną sukienkę, czy też będzie dodatkiem do kolorowego ubioru. Z pewnością będzie udanym wyborem. W kwestii fryzury, postaw na półkucyka w stylu bohemy, który doda twojemu wyglądowi nutkę romantyzmu.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ