Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Slub: Moja fryzura na lato 2015
Slub: Moja fryzura na lato 2015
Slub: Moja fryzura na lato 2015
Trendy i styl

Ślub: Moja fryzura na lato 2015

Dział
W nadchodzących dniach jesteś zaproszona na ślub? Usługa Bar à Styles jest dla ciebie! Elodie przedstawi ci swoje doświadczenie w salonie Jean Louis David.
 
"Na początku czerwca, zostałam zaproszona na ślub mojej najlepszej koleżanki. Kilka dni przed ceremonią ślubną, nadal nie wiedziałam, jak się uczesać. Byłam pewna jedynie tego, że nie chce uczesać koka, który, powiedzmy sobie szczerze, wyszedł już z mody! Pragnęłam oryginalnej, nowoczesnej fryzury, która będzie się trzymać przez cały dzień. Niemniej jednak, jako że nie potrafię się czesać, mój wybór był dosyć ograniczony!”.
 
"Tego ważnego dnia, z samego rana, zjawiłam się w salonie Jean Louis David. Kilka miesięcy wcześniej skorzystałam już z usługi Bar à Styles na urodziny i byłam bardzo zadowolona z rezultatu oraz ceny i czasu jaki zajęło wykonanie tej fryzury... Nie wahałam się ponownie skorzystać z tej usługi. Po otwarciu salonu, zostałam przyjęta przez stylistkę fryzur, która zaprezentowała mi katalog dostępnych uczesań. Wybrałam Makeover”.
 
"W zaledwie 15 minut moja fryzura była skończona! Przez cały dzień dumnie nosiłam moje złudnie krótkie włosy oraz dwa duże ślimaczki oraz zaokrąglony tapir z przodu głowy. Efekt był zarówno szykowny, nowoczesny, jak i oryginalny (czyli taki jak chciałam!). Byłam pewna, że zrobię doskonałe wrażenie na zgromadzonych w urzędzie gościach. Myślę, że mi się to udało!”
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ