Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Ślub: 3 fryzury dla świadków
Ślub: 3 fryzury dla świadków
Ślub: 3 fryzury dla świadków
Trendy i styl

Ślub: 3 fryzury dla świadków

Dział
Świetna wiadomość: niedługo będziesz świadkiem na ślubie! Uważaj jednak, żeby nie ukraść tego dnia pannie młodej, a tym bardziej jej fryzurze. Twoje włosy będą zatem musiały umiejętnie połączyć elegancję z dyskrecją. Wykonujemy zoom na fryzury dla świadków, które przyciągną uwagę podczas ślubu.
 
Wianek na włosach rozpuszczonych. Nie ma chyba lepszej okazji niż ślub, by pokazać romantyczne oblicze. I nic chyba temu nie służy lepiej niż wianek z kwiatów. Aby wyglądać szykownie i w stylu bohemy, nałóż piankę do modelowania na mokre włosy i pozwól im naturalnie wyschnąć, układając je palcami. Nałóż na głowę wianek z kwiatów na wysokości linii włosów.
 
Luźny kok w stylu bohemy. Zapomnij o rygorystycznym koku! Twój kok powinien być swobodny i oddawać twoje romantyczne oblicze w tym szczególnym dniu. Najpierw zrób przedziałek pośrodku głowy, a następnie niskiego kucyka. Wydziel kilka kosmyków, które skręcisz i zwiążesz potem gumką. Pozwól kilku kosmykom odstawać z koka, pozostałe zaś upnij przy pomocy spinek do koka. Całość spryskaj lakierem.
 
Korona z warkoczy. Nie możesz przejść obok niej obojętnie! Jest to fryzura idealna dla świadka: wytrzyma cały dzień i nie będziesz musiała jej poprawiać. Aby ją wykonać, spleć włosy zaczynając na wysokości ucha w klasyczny poziomy warkocz i dołączaj do niego stopniowo kolejne partie włosów. Po opleceniu całej głowy, upnij włosy z tyłu spinkami do i spryskaj fryzurę lakierem. Teraz możesz już świętować!
 
© Pixelformula / Pokaz Blugirl prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ