Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Ślub: 3 fryzury dla świadka
Ślub: 3 fryzury dla świadka
Fryzury męskie

Ślub: 3 fryzury dla świadka

Dział
Zbliża się sezon na wesela! Rady związane z modą dotyczą zwykle panny młodej i jej druhn. Niemniej jednak, mężczyznom również trzeba dać wskazówki w kwestii trendów. Odkryj 3 fryzury, które możesz zrobić, jeśli latem 2014 będziesz świadkiem na ślubie!
 
Kosmyk zaczesany do tyłu. Koniec z ulizanymi włosami, które nadają ci zbyt surowego charakteru. Tego lata, nadaj twojej fryzurze dynamizmu i objętości, zachowując przy tym elegancję. Aby zrobić tę fryzurę, powinnaś mieć średniej długości włosy. Zaczesz przedziałek na boku, a następnie za pomocą grzebienia zaczesz resztę włosów na bok, tak aby ich zbytnio nie ulizać. Postaraj się, aby twoje włosy zachowały ruch i zaopatrz się w żel, który je utrwali.
 
Grzywka fala. Inspiruje cię Elvis? Nie rób banana w stylu rockabilly, ale raczej falowaną grzywkę w stylu Króla Rocka. Będzie ona idealna pod warunkiem, że masz z natury kręcone włosy. Niemniej jednak, efekt ten można uzyskać na prostych włosach. Spróbuj zrobić tę fryzurę, zaczesując włosy do tyłu. Skup się szczególnie na włosach u nasady, tworząc z nich falę. Natapiruj je, by dodać im objętości, a następnie nadaj im ruchu za pomocą grzebienia.
 
Kosmyk na boku. Zawsze robi on wrażenie! Średniej długości włosy są idealne, by uwydatnić kosmyk na czole. Nie ma lepszego rozwiązania, jeśli chcesz nosić styl casual i efekt dandy. W tym przypadku, nie liczy się ułożenie włosów, ale raczej to, jak fryzjer ci je obetnie. Gdy przyjdziesz do salonu, podkreśl, że chcesz zachować długie włosy tak, by kosmyk po boku stanowił ich przedłużenie. Dzięki niemu będziesz wyglądać uwodzicielsko!
 
© Pixelformula / Pokaz Bottega Veneta prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ