Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Słownictwo koloryzacji
Słownictwo koloryzacji
Słownictwo koloryzacji
Farbowanie

Slownictwo w Koloryzacji

Dział

Nie jest łatwo zrozumieć wszystkie pojęcia używane we fryzjerstwie. Dzisiaj, odkryj te, które dotyczą różnych technik koloryzacji. Za pomocą tych wyjaśnień, naucz się rozróżniać pojęłcia w celu wybrania tych, które będą Ci najbardziej odpowiadać.

Farbowanie tymczasowe

Ta technika jest najczęściej używana w salonach [Spojrzenie na tymczasowe koloryzacje]. Trzyma się ona ok. 6 do 8 tygodni i jest usuwana stopniowo w wyniku mycia głowy. Może ona albo rozjaśnić albo przyciemnić fryzurę. Najlepiej jest wybierać barwę najbliższą własnemu odcieniowi włosów (jeden do trzech tonów maksymalnie), co gwarantuje rezultat naturalny i elegancki jednocześnie. Ponadto, w celu zachowania jasności włosów przez dłuższy okres czasu, należy stosować domowe techniki pielegnacjne.

Koloryzacja ton w ton

Nazywana rownież farbowaniem półtrwałym i odbywa się bez amoniaku. W przeciwieństwie do stałych koloryzacji, zmywa się ona sama. W Jean Louis David, ta technika nazywana GLOSS pokrywa włosy zachowując ten sam kolor. Ta koloryzacja nadaje włosom blask i umożliwa świetliste refleksy lub odzyskuje utracony kolor [ Odzyskiwanie utraconego koloru]. Można oczywiście użyć Gloss 100%, który pozwala natychmiast uzyskać efekt połysku włosów.

Koloryzacja stala

Ta technika jest nieodrwracalna. Pozwala ona radykalnie i definitywnie zmienić kolor włosów lub pokrywa w całości siwe wlosy. Po jej zastosowaniu, jedynym sposobem na odzyskanie naturalnego koloru, będzie pozwolenie na odrośniecie włosów. Ponadto, ta koloryzacja powoduje „efekt odrostow", malo estetyczny. Należy więc umawiać się do fryzjera co 4-6 tygodni, żeby wyeliminować odrosty.Wreszcie, niezależnie od wyboru koloryzacji, należy pomyśleć o zadbaniu o włosy w domu za pomocą Color Therapy [rytuał Color Therapy]. Dzięki temu włosy będą pełne życia, a ich kolor nabierze blasku na wiele dni.

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ