Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Słoneczne wakacje: jakie kosmetyki powinnam ze sobą zabrać?
Słoneczne wakacje: jakie kosmetyki powinnam ze sobą zabrać?
Fryzura

Słoneczne wakacje: jakie kosmetyki powinnam ze sobą zabrać?

Dział
Słońce, plaża, morze… To wszystko, na co czekałaś tak długo nareszcie się ziściło! Letnia pogoda ma pozytywny wpływ na włosy, jednak może je również osłabić. Aby twoje włosy były w pełnej formie po powrocie z wakacji, będziesz musiała odpowiednio je ochronić. W twojej wakacyjnej walizce powinno się znaleźć kilka niezbędnych kosmetyków.
 
Krem nawilżający. Odżywia i nawilża włosy sprawiając, że stają się one bardziej odporne na szkodliwe działanie wody morskiej i słońca. Rankiem, raz na dwa dni, nakładaj go na włosy od połowy ich długości, aż po same końce.
 
Spray przeciwko promieniowaniu UV. Promienie UV przenikają w skórę, ale także we włókna włosowe pozbawiając je keratyny. Sprayu używaj każdego dnia przed wyjściem na plażę oraz kilkakrotnie w ciągu dnia, szczególnie po kąpieli w morzu.
 
Gama produktów na bazie keratyny. Szampon, spray, pianka: pielęgnacja włosów to przede wszystkim ich ochrona. Po każdym dniu, podczas którego miałaś kontakt z piaskiem, solą morską oraz słońcem, powinnaś poświęcić trochę czasu na regenerację oraz nawilżenie swoich włosów. Produkty na bazie keratyny pozwolą ci nadać właściwą strukturę włóknom włosowym.
 
Kapelusz. O tak, wykorzystaj letnie dni, aby wyjąć z szafy swój piękny słomkowy kapelusz! Ochroni on włosy prze słońcem, a ty będziesz spokojniejsza o ich zdrowie. Po powrocie z wakacji twoje włosy będą w pełnej formie.
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ