Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Śliwkowy kolor do brązowych włosów: doskonały mix
Śliwkowy kolor do brązowych włosów: doskonały mix
Trendy i styl

Śliwkowy kolor do brązowych włosów: doskonały mix

Dział
Wszyscy znają tekst piosenki "Les brunes ne comptent pas pour des prunes", czyli "Brunetki się nie liczą", chyba, że mowa jest o kolorze! Wyjaśnijmy.
 
Trend. Średniej długości, lśniące, brąz włosy. Są one rozpuszczone i ustrukturyzowane za pomocą przedziałka na boku. Włosy opadają na ramiona, a ich końcówki są lekko zawinięte do wewnątrz. Wynika to z faktu, że brushing został zrobiony w sposób perfekcyjny. Na pokazie, oczy modelki prezentującej tę fryzurę intensywnie pomalowane są na śliwkowy kolor, co sprawia, że wygląda ona tajemniczo. Jest to doskonały przykład makijażu dla brunetek. Nie zapomnijmy też o podkreśleniu zwiewnego, kobiecego i nowoczesnego stroju.
 
Dla kogo? Dla wszystkich brunetek, które chcą pofarbować włosy i je wysublimować. W twoim przypadku, śliwkowy kolor na pewno będzie ci pasował, ponieważ jest to delikatny i ciepły odcień, który uwydatni twoją karnację, złagodzi rysy twarzy i ożywi kolor włosów.
 
Jak go zrobić? Przede wszystkim, zaopatrz się w produkty gamy Oil Therapy, takie jak szampon Nawilżenie i Lekkość, w celu pielęgnacji twoich brązowych włosów. Po ich umyciu, delikatnie je spłucz. Zaopatrz się w okrągłą szczotkę oraz suszarkę, a następnie zrób brushing. Zarysuj przedziałek na boku, spryskaj włosy lakierem i ich nie dotykaj. Teraz, czas na makijaż! Zaopatrz się w podkład, pomaluj powieki śliwkowym cieniem w sposób "smoky eye" i podkreśl wzrok maskarą. Wystarczy, że pomalujesz jeszcze usta szminką w kolorze nude i jesteś gotowa do wyjścia!
 
© PixelFormula, Pokaz Matthew Williamson, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ