Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Ślimaczki z pokazu Ground Zero, z wybiegu na ulicę?
Ślimaczki z pokazu Ground Zero, z wybiegu na ulicę?
Fryzura

Ślimaczki z pokazu Ground Zero, z wybiegu na ulicę?

Dział
Nie, ślimaczki nie są zarezerwowane wyłącznie dla małych dziewczynek! Tej wiosny, uczesz tę fryzurę. Odświeży ona twój styl, a ty będziesz wyglądać elegancko.
 
Trend. W tym sezonie, moda na ślimaczki, prezentowane na pokazie kolekcji wiosna-lato 2015 podczas paryskiego Tygodnia Mody, powraca z impetem. Włosy ustrukturyzowane są przez idealnie zarysowany przedziałek pośrodku głowy i związane w ślimaczki XXL na czubku głowy. Jest to łatwa i szybka do zrobienia fryzura, która doskonale chroni włosy i pozwala ci zmieniać styl.
 
Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, które mają sentyment do tej fryzury, przypominającej im dzieciństwo, ale także dla tych, które chcą związać swoje włosy w oryginalny sposób, a nie w klasyczny kok lub kucyk. Zainspiruj się pokazem i załóż kobiecy i nowoczesny strój. Ślimaczki natomiast nadadzą ci modnego charakteru.
 
Jak ją zrobić? Aby zrobić tę fryzurę, musisz mieć średniej długości lub długie włosy. Rozczesz włosy za pomocą szczotki, a następnie zarysuj przedziałek pośrodku głowy. Zwiąż je w dwa wysokie kucyki. Następnie, zawiń je wokół wiązania i stwórz ślimaczki. Przypnij je za pomocą wsuwek i spryskaj lakierem. Gdy opanujesz tę technikę, personalizuj fryzurę według twoich zachcianek – umieszczaj ślimaczki w innym miejscu, zmieniaj ich wielkość lub ilość... jedyną granicą jest twoja wyobraźnia!
 
© PixelFormula, Pokaz Ground Zero, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ