Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Ślimaczki oraz grzywka opadająca na oko: streetstyle
Ślimaczki oraz grzywka opadająca na oko: streetstyle
Streetstyle

Ślimaczki oraz grzywka opadająca na oko: streetstyle

Dział
Jej fryzura? Długie włosy, związane w dwa grube ślimaczki. Fryzura ta jest bardzo modna. Została ona zaprezentowana podczas Tygodni Mody, szczególnie na pokazie kolekcji wiosna-lato 2015 Ground Zero. Dobrana jest ona do delikatnie zaokrąglonej grzywki, która kończy się na wysokości brwi i przykrywa całe czoło.
 
Jej wygląd? Kolorowy, modny i luźny. Nasz dzisiejszy streetstyle włożyła luźną koszulę-sukienkę we wzory i dobrała ją do skórzanych botków na platformie. Jej zielona torba XXL jest najważniejszym elementem stroju. Doskonale pasuje ona do sukienki i rozwesela ją. Nasz dzisiejszy streetstyle intensywnie podkreśliła i rozświetliła swoje spojrzenie. Jej usta i skóra twarzy natomiast pozostały naturalne.
 
Rada dnia. Jeśli ty także chcesz zrobić ślimaczki, spersonalizuj je i zmieniaj ich wielkość oraz położenie... Fryzurę tę da się modulować, więc popuść wodze wyobraźni. Możesz także się udać do salonu Jean Louis David i skorzystać z usługi Makeover. Wybierając tę nowość z oferty Bar à Styles, twój fryzjer uczesze fryzurę (ze ślimaczkami), która idealnie wpisuje się w trendy lat 70 i będzie doskonałym rozwiązaniem na wieczorne wyjście.
 
© PixelFormula
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ