Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Slick hair, nowy fryzurowy fenomen
Slick hair, nowy fryzurowy fenomen
Fryzura

Slick hair, nowy fryzurowy fenomen

Dział
Jest to aktualnie najmodniejsza fryzura! Trudno jest się bez niej obejść, ponieważ prezentowana jest ona na pokazach oraz czerwonych dywanach. Odkryj tę modną i nowoczesną stylizację.
 
Najpierw wyjaśnijmy, czym jest slick hair! Fryzura ta polega po prostu na ulizaniu włosów z tyłu głowy. Na włosy u nasady nałożony jest żel, a reszta pozostaje naturalna. Jest to więc wariant semi-wet look, ale z ulizanym efektem, który kończy się na wysokości uszu. Fryzura ta noszona była przez większość modelek na pokazie kolekcji wiosna-lato 2015 Céline podczas paryskiego Tygodnia Mody. Podobnie było w przypadku pokazów Balmain i Versace. Jaki jest powód sukcesu tej fryzury? Doskonale odkrywa ona twarz, uwydatniając dopracowany makijaż. Co więcej, efekt ten pasuje zarówno do krótkich, jak i długich włosów. Będzie ona pasować każdej z was.
 
Jeśli chcesz zrobić slick hair, nie musisz mieć obaw – bardzo łatwo jest go zrobić. Aby uzyskać ten efekt, wyprostuj włosy, a następnie nałóż u ich nasady produkt Design Gel. Spryskaj fryzurę lakierem i gotowe! Oto szykowne i eleganckie uczesanie, które będzie doskonałym rozwiązaniem na wielką okazję. Dobierz do niej ulubioną małą czarną, by wyglądać subtelnie.
 
© PixelFormula, Pokaz Céline, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ