Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Skręty, które dodadzą elegancji twojemu kokowi
Skręty, które dodadzą elegancji twojemu kokowi
Fryzura

Skręty, które dodadzą elegancji twojemu kokowi

Dział
Jej fryzura? Nasz dzisiejszy streetstyle ma długie włosy. Zamiast zrobić na szybko koka, poświęciła trochę czasu na stworzenie skrętów z włosów od nasady głowy. Aby je wykonać i stworzyć taki efekt, wystarczy wziąć cienkie pasemka włosów i skręcić je wokół własnej osi. Kiedy skręty są już na swoim miejscu, uczesz włosy w niskiego koka. W tym przypadku, kok powinien być na boku dla kobiecego i stylowego efektu. Jest to idealna fryzura do noszenia w ciągu dnia w pracy lub na wieczór wśród znajomych. Kok na wszystkie okazje!
 
Jej wygląd? Kobiecy i swobodny. Na ten słoneczny dzień, wybrała proste spodnie w krzykliwie czerwonym kolorze. Reszta stroju jest ciemniejsza. Założyła białą bluzkę, a na nią trencz z epoletami. Jeśli chodzi o obuwie, to wybrała mokasyny z haftowaniami, które nadają stylu i wyrafinowania. Dopełnieniem jej wyglądu jest torba z paskiem na ramię, którą niedbale założyła na lewe ramię.
 
Rada dnia. Skręty noszone w szerszej wersji nabierają wyglądu plecionki. Plecionka jest świetną i łatwą w realizacji alternatywą dla warkocza. Co więcej, można dopasować ją do fryzury w każdym stylu. Zrób jedną lub więcej, od nasady włosów, aż po same końce, następnie, przypnij je z pomocą gumki z haczykiem.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ