Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Skręcony kok XXL
Skręcony kok XXL
Skręcony kok XXL
Fryzura

Skręcony kok XXL

Dział
Koki przyjmują niezliczone formy. Możesz go dostosować do swojego stylu i potrzeby chwili, wybierając na przykład wysokiego koka, koka tancerki lub koka-precla . Jedynym warunkiem do uzyskania uwodzicielskiej fryzury jest posiadanie włosów minimalnej długości, aby zrobiony na nich kok wyglądał okazale! Oto zoom na skręconego, wysokiego koka w rozmiarze XXL.
 
Kok, modna i łatwa w wykonaniu fryzura. Kok może być romantyczny, rockowy, elegancki lub też klasyczny… Można go dostosować do każdego stylu oraz tworzyć na jego bazie różnorodne fryzury nie wymagające specjalnych umiejętności, ani doświadczenia. Podstawą każdego koka jest kucyk. Tym lepiej, bo kucyk to zapewne jedna z pierwszych fryzur, jakiej się nauczyłaś. Kok może przyjmować wszelkie kształty: może być wysoki lub niski, zrobiony z tyłu lub z boku głowy, może być w rozmiarze XXL lub mini – wszystko zależy od Twojego życzenia. Na pokazie Tribune Standard, kok jest wysoki i skręcony, nawiązuje nieco do kultury japońskiej – jest prosty i szykowny.
 
Wykonanie skręconego koka XXL. Włosy powinny być idealnie proste i lekko utapirowane od połowy długości, aż do końcówek tak, by miały odpowiednią tekturę i objętość. Włosy należy zaczesać do tyłu płaską szczotką, a następnie związać je w wysokiego kucyka. Pamiętaj, że włosy na czubku głowy powinny być idealnie wygładzone. Gdy wykonasz już kucyka, którego zwiążesz za pomocą gumki z haczykiem, zapewniającej jego solidne upięcie, przejdź do realizacji swojego koka. Użyj żelu lub wosku do modelowania i nałóż go na włosy wystające z kucyka, następnie unieś włosy w powietrzu i zacznij je skręcać na długości. Upnij swojego koka wsuwkami, starając się by były one ukryte we włosach u nasady kucyka. Fryzura ta stanowi idealne rozwiązanie, które nie mają pomysłu na uczesanie po 2 lub 3 dnia od ostatniego mycia głowy!
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ