Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Skręcony kok na szczycie głowy
Skręcony kok na szczycie głowy
Skręcony kok na szczycie głowy
Fryzura

Skręcony kok na szczycie głowy

Dział
Skręcony kok na szczycie głowy nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Będąc w sercu trendów fryzjerskich od kilku sezonów, zdobył uznanie najbardziej wymagających fashionistek, poszukujących modnych i prostych do wykonania fryzur. Odkryj jego nową wersję!
 
Fenomen koka upiętego na szczycie głowy. Kiedy na głowach fashionistek i celebrytek z całego świata zagościły koki XXL, mogłyście zwątpić w jego długoterminowy potencjał. Należy jednak przyznać, że kok ten może przybrać tak wiele różnych form i stylów, że warto jest go uwzględnić na swojej krótkiej liście modnych koków.
 
Jak wykonać skręconego koka na szczycie głowy. Ta fryzura jest jednocześnie pełna objętości, stylowa i nawiązująca do stylu bohemy. Jest to szybki i łatwy do zrobienia kok, idealny na ciepłe, letnie dni. Zaczesując do tyłu włosy, pozwalasz również uwypuklić piękno Twojej twarzy i nadać jej wyrafinowania. Unikaj wykonywania koka na świeżo mytych włosach. Fryzura wykonana na włosach kilkudniowych będzie trzymała się lepiej. Zacznij od rozczesania włosów szczotką. Następnie zaczesz je do tyłu i zrób wysokiego kucyka. Spryskaj go lekko wodą, a potem nałóż na włosy piankę do stylizacji, aby włosy nabrały pełniejszej tekstury i objętości. Następnie zwiń włosy wystające z kucyka, skręcając je wzdłuż ich własnej osi i owiń je wokół miejsca spięcia kucyka. Całość upnij przy pomocy spinek do koka. Na koniec, aby zapobiec powstawaniu niesfornych loczków, spryskaj grzebień lakierem i przeciągnij nim delikatnie po szczycie i bokach głowy.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ