Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Skręcona kitka
Skręcona kitka
Skręcona kitka
Fryzura

Skręcona kitka

Dział
Istnieją pewne klasyczne fryzury, które nigdy nie wychodzą z mody pod warunkiem, że zostaną dostosowane do zmieniających się gustów. Przykładem tego jest kitka, fryzura łatwa w realizacji, a przy tym szykowna. Jeżeli chcesz wyglądać swobodniej, oto jej skręcona wersja!
 
Postaw na lekkość. Tego lata włosy falowane, lekkie fryzury i skręcone sploty pozwoliły nam zapomnieć na jeden sezon o sztywnych i rygorystycznych fryzurach. Zapomnij zatem o wyprostowanej i ulizanej kitce, a postaw raczej na jej lżejsze, ale równie szykowne odpowiedniki.
 
Jak zrobić skręconą kitkę. Zacznij od rozczesania włosów szczotką. Jeżeli twoje włosy są mocno lokowane, nałóż na nie serum, aby pozbyć się odstających włosów. Serum nada twoim włosom więcej blasku. Następnie podziel włosy na trzy części przy pomocy grzebienia. Wyizoluj dwa duże kosmyki z przodu głowy, które zwiążesz później. Następnie zwiąż resztę włosów w niską kitkę, którą zepniesz za pomocą gumki z haczykiem. Jak tylko to zrobisz, natapiruj za pomocą grzebienia oba kosmyki. Kiedy już zyskają objętość i pełniejszą teksturę, możesz skręcić pierwszy kosmyk i zaciągnąć go do tyłu. Obwiąż go wokół gumki, która spina kitkę tak, aby ją zakryć, a następnie zrób to samo z drugiej strony. Aby zapewnić maksymalną trwałość, spryskaj lakierem całość fryzury. Lakier ochroni również włosy przed wilgocią.
 

 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ