Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Skórzana czapka w stylu cyklistki
Skórzana czapka w stylu cyklistki
Skórzana czapka w stylu cyklistki
Trendy i styl

Skórzana czapka w stylu cyklistki

Dział
Niegrzeczni chłopcy z reguły mają ogolone czaszki. Natomiast, niegrzeczne dziewczynki bardzo rzadko decydują się na ten krok. Wolą demonstrować swoją buntowniczą naturę poprzez dodatki oraz ubrania. Na pokazie Dsquared2, modelki prezentowały styl motocyklistek, łączący w sobie seksapil i bunt! Przyjrzyj się mu bliżej.
 
Moda na styl cyklistki. Chcąc wyglądać jak prawdziwa miastowa cyklistka, postaw na skórzane ubrania i czarny kolor. Moda na ten styl masowo pojawiła się w zeszłym sezonie jesienno-zimowym i nie traci na swej aktualności także w sezonie wiosna-lato 2013. Obecnie, styl ten jest jednak lżejszy i delikatniejszy. Na pokazie Dsquared2 w tym sezonie, sukienki są co prawda czarne, ale za to krótsze i bardziej wydekoltowane. Biżuteria oraz paski mają kształty łańcuszków, dzięki czemu styl cyklistki nabiera powabu.
 
Skórzana czapka, jak ją nosić? Jako szykowna motocyklista nie powinnaś nosić skórzanej czapki na krótkich lub rozczochranych włosach. W pokazie Dsquared2 postawiono na kontrasty. Rozpuszczone włosy modelek są wycieniowane i idealnie gładkie. Aby końcowy efekt był nieskazitelny, powinnaś okiełznać swoje odstające loczki, a twoje końcówki powinny być idealnie zadbane. Nałóż na mokre włosy spray termoochronny do prostowania, aby ochronić je przed ciepłem prostownicy, ale także ułatwić sobie rozczesywanie. Następnie podsusz maksymalnie włosy suszarką. Użyj prostownicy. Wyznacz przedziałek pośrodku, załóż czapkę na głowę, starając się nie zakładać jej zbyt głęboko, aby nie dusić skóry głowy. Czapka może być urokliwie przechylona lekko do przodu lub w bok! Nie wahaj się wybierać modeli wzbogaconych o fantazyjne dodatki, które dodadzą twojej stylizacji jeszcze więcej kobiecości.
 
© Pixelformula / Défilé Dsquared2 prêt-à-porter, Printemps-Été 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ