Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jaki modny kolor Jean Louis David będzie dla mnie najlepszy?
Jaki modny kolor Jean Louis David będzie dla mnie najlepszy?
Farbowanie

Jaki modny kolor Jean Louis David będzie dla mnie najlepszy?

Dział
Dezycja podjęta: chcesz zmienić kolor włosów, ale wahasz się jeszcze nad jego wyborem? Oto rady naszych ekspertów, dzięki którym uzyskasz wymarzony rezultat.
 
Tej zimy najmodniejszy jest miedziany kolor. Niemniej jednak, zanim go zrobisz, powinnaś pamiętać o kilku regułach. "Z natury powinnaś mieć raczej jasne włosy. Trudno jest otrzymać miedziany kolor, jeśli masz ciemne włosy, ponieważ trzeba by je rozjaśnić. Jego estetyka natomiast zależy przede wszystkim od twoich zachcianek. Miedziany kolor jest dosyć mocny, co zaraz będzie widoczne. Jego instensywna i rozświetlona wersja natychmiast przyciągnie wzrok. Jeśli chcesz wyglądać dyskretnie, lepiej pofarbuj tak włosy lub zmień lekko odcień".
 
Bez względu na wybór koloru, zawsze zapytaj o radę eksperta. "Najlepszy rezultat uzyskasz po konsultacji z fryzjerem. Zaufaj mu. On zawsze nałoży ci taki kolor, jaki chcesz, pod warunkiem, że technicznie jest to możliwe. Przedstawi ci on także różne możliwości, by wybrać ten, który najlepiej będzie ci pasował - odpowiednio go dostosuje, zmieni i pokaże, jaki efekt otrzymasz".
 
Najlepiej zastosuj takie techniki, które wymagać będą pielęgnacji. "Niektóre koloryzacje wymagają tego, by chodzić do fryzjera co 6-7 tygodni. Inne natomiast pozwalają na to, by ożywiać kolor w domu za pomocą szamponów. Jeśli nie masz siwych włosów, zrób tymczasową koloryzację. Trwałe farbowanie powinnaś wybrać natomiast wówczas, gdy chcesz ukryć siwe włosy".
 
Nasza rada. Poza zrobieniem modnego koloru, pomyśl o tym, w którym najlepiej będziesz się czuła, bez względu na okoliczności.
 
© Jean Louis David
 
Dowiedz się wiecej
Porady
AUREA SANCHEZ-COLETTO
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

AUREA SANCHEZ-COLETTO
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ