Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Siwizna u mężczyzn!
Siwizna u mężczyzn!
Siwizna u mężczyzn!
Koloryzacje

Siwizna u mężczyzn!

Dział

Na pomoc! Mija już kilka tygodni od pojawienia się pierwszych siwych włosów... Co zrobić, by je ukryć? Oto przegląd dostępnych technik koloryzacji, przeznaczonych również dla mężczyzn


Jakie techniki wybiera Jean Louis David ?


Pokrycie siwych włosów jest możliwe [Jakie techniki zastosować do pokrycia siwych włosów] dzięki tymczasowej koloryzacji. „W salonach Jean Louis Davis używamy koloru numer 5 z oferty l'Oreal. Ten produkt nakłada się na włosy w czasie ich mycia na 5 minut, po czym należy je spłukać. Jest neutralny, nie daje refleksów i całkowicie pokrywa siwe włosy. Rezultat jest bardzo naturalny, a kolor zanika powoli z czasem. Ta technika jest idealna, ponieważ pomaga zaakceptować pojawienie się pierwszych siwych włosów."


Jak w 100% pokryć siwe włosy?


W 50% przypadków siwych włosów koloryzacje tymczasowe są mało skuteczne, czasami nieużyteczne w pokrywaniu włosów. „Jeżeli chcecie się całkowicie pozbyć problemu, należy obowiązkowo skorzystać z koloryzacji stałej [Jak utrzymywać stałą koloryzację]. Jednakże, ten rodzaj koloryzacji jest bardzo rzadko wykorzystywany przez mężczyzn. Regułą jest, że mężczyźni łatwo akceptują siwe włosy. Co więcej ,koloryzacja stała wywołuje „efekt odrostów", który wymaga stałego działania i pozbywania się ich. A one, pojawiają się już po 15 dniach/ 3 tygodniach. Rezultat szybko może więc się stać mało estetyczny."


Nasza rada


Należy zaakceptować siwe włosy [Pielęgnacja siwych włosów]. To powszechnie znana sprawa, że mężczyźni z fryzurą koloru soli i pieprzu mają nieodparty urok. Odważ się więc na nią!

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ