Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Siwe włosy
Siwe włosy
Siwe włosy
Fryzura

Siwe włosy

Dział
Jej fryzura? Większość osób, których naturalnym kolorem włosów jest siwy nie chce się z tym pogodzić. Nasz dzisiejszy streetstyle zdecydował zafarbować włosy na ten mało popularny kolor. Aby uniknąć ewentualnej katastrofy oraz nie uwrażliwić zbytnio włosów, wybrała koloryzację tymczasową. Aby utrzymać ten kolor i uniknąć żółtych refleksów, stosuje na zmianę szampon dopasowany do natury jej włosów oraz srebrny szampon, który usuwa żółty odcień włosów.
 
Jej wygląd? Mimo dosyć chłodnej pogody, w tym świątecznym okresie, nasz dzisiejszy streetstyle wybrał strój odkrywający nogi. Świetna niebieska mini z piór jest podstawą jej looku. Jeśli chodzi o górną część ubioru, założyła wydziergany sweter, aby nie było jej zimno. Niebieska kopertówka dopasowana kolorystycznie do spódnicy oraz posrebrzane sandały nadają jej lookowi świątecznego charakteru. Do swojego nowego koloru włosów, dobrała okrągłe okulary przeciwsłoneczne w stylu hippie.
 
Rada dnia. Używaj srebrnego szamponu w pewnych odstępach czasu. W rzeczywistości, nie jest od produktem pielęgnacyjnym, i dlatego nie powinno się go używać zbyt często. Co więcej, nie powinnaś zostawiać go zbyt długo na głowie. W przeciwnym razie, możesz uzyskać niebieskawe pasemka.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ