Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Siwe włosy - nowa, modna koloryzacja?
Siwe włosy - nowa, modna koloryzacja?
Trendy i styl

Siwe włosy - nowa, modna koloryzacja?

Dział

Od kilku miesięcy, na głowach kobiet widoczne są siwe włosy i wydaje się, że są one dzisiaj wszechobecne. Kolor ten pojawił się na ostatniej imprezie Fashion Week, a dziś znajduje się na liście must-have. Obecnie, ten babciny kolor jest bardzo modny. Rozszyfrujmy.

 
Trend. Noszą go piosenkarki, aktorki, fanki mody i kreatorzy – od jakiegoś czasu, szary kolor jest bardzo modny. Jeśli jest odpowiednio nałożony, będzie lśniący, pełen połysku i podkreśli twoje rysy, nadając ci rockowego charakteru! Niektóre kobiety farbują sobie na ten kolor włosy od nasady po końcówki, inne natomiast wolą tylko w kilku punktach, pozostawiając naturalne odrosty, by uniknąć fioletowych refleksów.
 
Dla kogo? Dla kobiet, które lubią ryzykować w kwestii fryzury... i nie boją się o nią dbać! Ładny, siwy kolor może okazać się prawdziwym wyzwaniem – prawie niemożliwym do wykonania. Będziesz musiała składać wizytę u fryzjera co tydzień i skorzystać z usługi Color Therapy, dzięki której twój kolor wzbogaci się w odpowiednią ilość pigmentów.
 
Jakie podjąć kroki, by uzyskać ładny, siwy kolor? Przyjdź do salonu. Będziesz musiała przejść przez etap dekoloryzacji. Często jest to bardzo męczące i może uwrażliwić twoje włosy. Następnie, należy nałożyć kolor. Ale uważaj! Kolor musi być nałożony w odpowiedniej ilości, by nie wpadał w zieleń lub zbyt ciemny szary ton, który jest nieestetyczny.
 
Jaką fryzurę wybrać? Fryzura, która najbardziej pasuje do takiego koloru, powinna być doskonale ustrukturyzowana. Zapewni ci ona styl! Fryzura na pazia, grzywka opadająca na oczy, a nawet elastyczne loki – wystylizuj twoje włosy, by maksymalnie uwydatnić kolor. Na pewno będziesz robić wrażenie!
 
© Getty Images © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ