Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Siwe pasemka na brązowych włosach, opinia eksperta
Siwe pasemka na brązowych włosach, opinia eksperta
Fryzura

Siwe pasemka na brązowych włosach, opinia eksperta

Dział
Siwe włosy to nowa, modna koloryzacja, która została zaprezentowana na pokazach największych projektantów. Nasz dzisiejszy streetstyle wyjaśni, jak zrobić tę fryzurę i nie zniszczyć włosów.
 
Przedłuż włosy, zanim zrobisz tę fryzurę. "Jest to doskonały kompromis, dzięki któremu nie zniszczysz twoich włosów. Jeśli chcesz zrobić tę koloryzację, będziesz musiała przejść przez kilka etapów dekoloryzacji, by otrzymać ten rezultat. Skorzystaj z pomocy fryzjera. W przeciwnym razie, możesz uwrażliwić włosy".
 
Możesz uzyskać naturalny efekt, nawet z doczepianymi włosami. "Nie będą one widoczne, tym bardziej, że umieścisz je na wysokości karku, by wtapiały się w resztę fryzury. Co więcej, jeśli chcesz pofarbować całą głowę, lepiej zaopatrz się w perukę. Najważniejsze jest zdrowie twoich włosów. Pofarbowanie brązowych włosów na siły może być nieodwracalne".
 
Nasza rada. Tej wiosny, kolorowy efekt jest modniejszy niż zwykle. Jeśli chcesz dodać oryginalności twojemu ekscentrycznemu stylowi, odważ się doczepić włosy w różowym, zielonym lub niebieskim kolorze... Owszem, pasemka w kolorze flashy znów będą modne!
 
PixelFormula, Pokaz Badgley Mischka, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ