Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Side hair z kapeluszem
Side hair z kapeluszem
Fryzura

Side hair z kapeluszem

Dział
Jej fryzura? Wysublimowany przez kapelusz side-hair. Tego sezonu, noszenie kapelusza lub czapki jest praktycznie obowiązkowe. Zabaw się więc tym trendem! Tak zrobił nasz dzisiejszy streetstyle, który do swojego side-hair'u zdecydował się założyć czarny filcowy kapelusz. To idealny na tę porę roku dodatek, który sublimuje nietylko fryzurę, ale również cały wygląd. Aby tak wyglądać, nasz dzisiejszy streetstyle zaczesał wszystkie długie włosy na jedną stronę głowy i założył kapelusz. To takie proste!
 
Jej wygląd? Kobiecy i oryginany. Na jej ubiorze czerń przeplata się z bielą. Tylko szczegóły są kolorowe: księżyc na spódniczce oraz pozłacany motyw na topie. Górna część stroju jest biała, natomiast dolna - czarna. Dzięki temu widoczny jest kontrast. Pod białym szerokim t-shirtem i białą kurtką z paskiem widnieją spodnie typu slim, czarna spódniczka oraz lakierowane obcasy. Na ustach natomiast ma bardzo modną szminkę w kolorze flashy.
 
Rada dnia: Aby skóra na głowie się nie przetłuszczała, a włosy nie były oklapnięte, noś kapelusz, którego nie trzeba wciskać na głowę! Co więcej, aby zniwelować efekt "tłuste włosy, wysuszone końcówki" używaj szamponu Control Therapy. Jest to idealny sposób na kontrolowanie produkcji łoju skórnego oraz nawilżenia włosów i końcówek.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ