Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Side-hair w stylu wavy, z wybiegu na ulicę?
Side-hair w stylu wavy, z wybiegu na ulicę?
Trendy i styl

Side-hair w stylu wavy, z wybiegu na ulicę?

Dział
Tej zimy, zamiast klasycznego side-hairu, zrób na nim efekt wavy. Fryzura ta prezentowana była na pokazie kolekcji jesień-zima 2014-2015 Chloé podczas Tygodnia Mody w Paryżu. Oto prosta i oryginalna fryzura!
 
Trend. Side-hair nosi się na długich włosach, ale równie dobrze wygląda on na włosach krótkich. Duża partia kręconych włosów opada wzdłuż ramienia. Druga część natomiast umieszczona jest na wysokości pleców. Przedziałek lekko zarysowany na boku nadaje fryzurze struktury.
 
Dla kogo? Kombinacja side hairu oraz efektu wavy sprawi, że będziesz wyglądać zarówno elegancko, jak i modnie. Mała zaleta: pasować ci on będzie w każdych okolicznościach, zarówno w pracy, jak i podczas nocnych wyjść.
 
Jak go zrobić? Najpierw umyj, rozczesz i wyprostuj włosy. Zaopatrz się w lokówkę i okręć kosmyki wokół niej. Następnie, potargaj włosy za pomocą palców, by otrzymać elastyczne, zmierzwione i naturalne loki. Zarysuj przedziałek na boku. Zaczesz część włosów za ucho i część po przeciwnej stronie na ramieniu. Spryskaj fryzurę lakierem i gotowe!
 
© PixelFormula, Pokaz Chloé, prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ