Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Side hair na wieczorne wyjście: Streetstyle
Side hair na wieczorne wyjście: Streetstyle
Trendy i styl

Side hair na wieczorne wyjście: Streetstyle

Dział
Jej fryzura? Side hair na elastycznych, rzadkich lokach. Nasz dzisiejszy streetstyle ma ogromne szczęście, że jej włosy są idealne do takiej fryzury. Bez względu na uczesanie, będzie ona wyglądać cudownie! Aby zrobić dzisiejszą fryzurę, zarysowała ona przedziałek na boku i zaczesała wszystkie włosy po jego przeciwnej stronie. Następnie, ułożyła je robiąc loki za pomocą wałków. Aby fryzura trzymała się w miejscu, konieczne było użycie lakieru. Chcesz mieć tak lśniące włosy, jak jej? Zaopatrz się w Shine Spray.
 
Jej wygląd? Długa, kobieca i bardzo elegancka sukienka. O ile zazwyczaj długie sukienki pasują raczej do luźnego stylu, ta będzie idealna na garden-party. W talii przewiązana jest paskiem, a jej ciemno niebieski kolor perfekcyjnie współgra z bordową sakiewką i czerwonymi ustami naszego dzisiejszego streetstyle’u. Nadgarstki natomiast zdobi cienka, posrebrzana biżuteria, która nadaje jej unikatowego stylu.
 
Rada dnia. Zanim ułożysz fryzurę, nałóż na włosy produkt termoaktywny, dzięki któremu zachowają one ruch na dłużej. W tym przypadku, idealnym rozwiązaniem będzie Design Mousse.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ