Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Side-hair na krótkich włosach, prezentowany na pokazie Viktor & Rolf
Side-hair na krótkich włosach, prezentowany na pokazie Viktor & Rolf
Fryzura

Side-hair na krótkich włosach, prezentowany na pokazie Viktor & Rolf

Dział
Myślisz, że side-hair zarezerowowany jest wyłącznie dla kobiet, które mają długie włosy? Wcale nie! Uczesz krótką fryzurę, by wyglądać modnie i glamour.
 
Fryzura ta zaprezentowana została na pokazie kolekcji jesień-zima 2014-2015 Viktor & Rolf podczas Tygodnia Mody w Paryżu. Efekt side-hair zrobiony jest na krótkich włosach. Włosy są delikatnie ulizane i nie mają zbyt dużej objętości. Ta skromna i elegancka fryzura dobrana jest do świeżego i naturalnego makijażu. To doskonałe rozwiązanie na uwydatnienie twarzy. Stylizacja ta idealnie pasuje do twojego biurowego stroju i pasuje na weekendowy wieczór z przyjaciółmi.
 
Aby zrobić side-hair, nałóż na włosy odrobinę termoaktywnego serum, a następnie je wyprostuj. Zarysuj niski przedziałek na boku i zaczesz wszystkie włosy na przeciwną stronę. Umieść je za uszami. Następnie, powinnaś ulizać drugą część (tę, usytuowaną po drugiej stronie przedziałka), zaczesując ją do tyłu. Przypnij włosy na wysokości karku za pomocą wsuwek. Na koniec, spryskaj fryzurę lakierem, by się długo trzymała.
 
© PixelFormula, Pokaz Viktor & Rolf, prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ