Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Side hair na karbowanych włosach, opinia profesjonalisty
Side hair na karbowanych włosach, opinia profesjonalisty
Eksperci

Side hair na karbowanych włosach, opinia profesjonalisty

Dział
Side hair, wybierany przez zwolenniczki eleganckich i nowoczesnych stylizacji, można nosić na różnych typach fryzur. Karby na prostych włosach pasują do miejskiego stylu, włosom lokowanym dodają uroku, nadając im jednocześnie charakteru retro i przystosowując się do wszystkich aktualnych trendów. Oto opinia profesjonalisty na temat side hair’u na włosach karbowanych.
 
Side hair ma szanse stać się jedną z najważniejszych fryzur ostatnich sezonów. "Side hair jest łatwy do zrobienia i pozwala dodać twojej fryzurze oryginalności, nie popadając w skrajność. Taką fryzurę można nosić zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem. Sama możesz ją przystosować do różnych pór dnia".
 
Włosy karbuje się szczególnie w przypadku side hair’u. "Mieszanka nowoczesności, której dodaje side hair, z karbami w stylu retro jest szczególnie wymyślna, a zarazem prosta. Ta młoda kobieta nosi tę fryzurę i wygląda bardzo nowocześnie. Trzeba być śmiałym i dobrać elegancką fryzurę do luźnego ubioru".
 
Zrobienie takiej fryzury nie jest trudne. Przede wszystkim, przygotuj twoje włosy na wysoką temperaturę suszarki. “Zarysuj przedziałek na mokrych włosach po stronie według twojego uznania i podziel włosy na dwie dosyć duże części. Dzięki temu, twoje loki nie będą zbyt sprężyste. Nakręć włosy na wałki. Użyj suszarki, by przespieszyć proces suszenia. Po zdjęciu wałków, stwórz perfekcyjny ruch włosów za pomocą szczotki. Zaczesz włosy na przeciwną stronę przedziałka, by zrobić side hair. Spryskaj włosy lakierem, by fryzura się długo trzymała.
 
Nasza rada: Aby dodać włosom objętości u ich nasady, nie rób loków na tej części głowy. Niech włosy pozostaną naturalne do połowy ich długości. Dzięki temu uzyskasz perfekcyjną objętość!
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
CHARLOTTE TOLAZZI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

CHARLOTTE TOLAZZI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ