Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Side-hair na fryzurze na boba, opinia eksperta
Side-hair na fryzurze na boba, opinia eksperta
Fryzura

Side-hair na fryzurze na boba, opinia eksperta

Dział
Nosisz fryzurę na boba, ale szukasz pomysłu na nowe uczesanie... Czy myślałaś o side-hair? Jest on bardzo modny i elegancki i można go nosić nie tylko na długich włosach – stworzony jest on również dla ciebie!
 
Side-hair doskonale wygląda na fryzurze na boba. "Pasuje on zarówno do długich, jak i do krótkich włosów. Jego asymetryczny charakter sprawia, że przystosowuje się on do każdej długości włosów i nadaje im nowoczesnego stylu glamour. Niemniej jednak, koniecznie powinnaś zaopatrzyć się w produkty do modelowania krótkich włosów. Lakier, żel lub wosk... wybierz ten, który najlepiej utrwali ich ruch. W przypadku długich włosów, nie ma nic lepszego niż płaskie wsuwki. Jest to sekret gwiazd, których fryzura na boba nie rusza się przez kilka godzin!".
 
Side-hair jest zarówno łatwy, jak i szybki do uczesania. "Na początek, zarysuj przedziałek na boku. Następnie, skoncentruj się na tej partii, gdzie masz mniej włosów. Zaczesz je do tyłu i podepnij za pomocą płaskiej wsuwki, przytwierdzając ją do głowy. Z drugiej strony, pozostaw włosy rozpuszczone, bez względu na ich rodzaj. Możesz je wyprostować, zakręcić lub zrobić loki, jak tylko masz ochotę".
 
Nasza rada. Maksymalna objętość to obowiązek w przypadku side-hair! Zanim rozpoczniesz czesanie fryzury, nałóż na włosy produkt Foamer Texture & Tenue, by były one gęste, lśniące i miękkie.
 
© PixelFormula, Pokaz Sass and Bide, prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ