Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Shag - alternatywa dla fryzury na czeskiego piłkarza?
Shag - alternatywa dla fryzury na czeskiego piłkarza?
Trendy i styl

Shag - alternatywa dla fryzury na czeskiego piłkarza?

Dział
Fryzury z lat 80 powracają. Po grubych lokach lub brushingu w stylu lat 80 przychodzi moda na fryzurę na czeskiego piłkarza. Pamiętasz jak wyglądali piłkarze w tamtych czasach? Zapomnij! Fryzura na czeskiego piłkarza w wersji 2014 nie ma już z tym nic wspólnego, a jej nazwa została zmieniona. Teraz nadeszły trendy na fryzurę zwaną shag.
 
Trend. Moda, nawet ta, związana z fryzurami, jest cykliczna. Śmiejesz się, oglądając zdjęcia twojego taty noszącego fryzurę na czeskiego piłkarza w okresie twoich narodzin, a teraz sama chcesz naśladować ten trend. Na szczęście shag nie jest taki sam jak fryzura na czeskiego piłkarza. Kobiety, tęskniące za latami 80, mogą zrobić sobie fryzurę typu shag, zapuszczając włosy do ramion i cieniując je, ale nie aż tak bardzo, jak w przypadku fryzury na czeskiego piłkarza.
 
Dla kogo? Dla tych kobiet, które zawsze chcą być trendy i noszą modne fryzury. Dla tych kobiet, które oczekiwały powrotu mody na fryzurę na czeskiego piłkarza. Dzisiaj, jak najbardziej powinnaś nosić tę fryzurę, której fashionistki nadały nowe imię. Nie musisz przy tym obawiać się, że będziesz wyglądać jakbyś od 1982 roku nie zrobiła postępu. Niemniej jednak, jeśli masz cienkie włosy, nie powinnaś jej robić. W przypadku tej fryzury włosy są bardzo pocieniowane, a szkoda by było, gdyby wyglądały nieestetycznie.
 
Jak go nosić? Zanim obetniesz włosy i zrobisz sobie fryzurę typu shag, powinnaś przejść przez kilka etapów. Dlaczego by nie zrobić najpierw fryzury na boba – najbardziej modnej fryzury w tym sezonie? Jeśli ci ona pasuje i masz ochotę nosić krótkie włosy, przyjdź do salonu i poproś o shag. Wyjaśnij, że ta nowoczesna wersja fryzury na czeskiego piłkarza nie uwydatnia dłuższych włosów na wysokości karku! W przypadku tej fryzury, włosy są średniej długości, pocieniowane, zmierzwione i idealnie współgrają z twoim stylem glam’rock!
 
© Pixelformula / Pokaz Burberry Prorsum prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ