Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Sekrety udanego mycia włosów
Sekrety udanego mycia włosów
Pielęgnacja

Sekrety udanego mycia włosów

Dział
Mycie włosów szamponem jest najważniejszym etapem pielęgnacji twoich włosów. Dzięki niemu, pozbywasz się zanieczyszczeń, które nagromadziły się na włosach w ciągu dnia. Odkryj rady naszych ekspertów, które sprawią, że doskonale nauczysz się stosować ten produkt, a twoje włosy będą zdrowe.
 
Aby umyć włosy szamponem, istnieje kilka różnych etapów. "Najpierw, zmocz włosy. Następnie, nałóż na nie produkt pielęgnacyjny od ich nasady po końcówki. Używaj produktu w małej ilości, chyba, że umyjesz je dwa razy. Masuj dokładnie skórę głowy opuszkami palców wykonując okrągłe ruchy. To właśnie ta emulsja je oczyści. Gdy pojawi się piana, pozostaw ją na kilka minut, a następnie zmyj, aż woda będzie przezroczysta".
 
Zastosuj dodatkowe ruchy, by zoptymalizować działanie szamonu. "Nałóż odżywkę lub maseczkę odżywiającą, które uzupełnią pielęgnację. Pozostaw je na włosach przez kilka minut, a następnie zmyj zimną wodą. Nawet, jeśli nie jest to obowiązkowe, dzięki tej technice, twoje włosy będą pełne połysku".
 
Nasza rada. Zaopatrz się w przynajmniej dwa szampony, których będziesz używać zamiennie. Cel – nie przyzwyczajaj włosów, by wciąż były podatne na ich działanie. Zawsze wybieraj produkty odpowiednie do rodzaju włosów. Np. jeden szampon do suchych włosów, a drugi do cienkich. Unikaj szamponów, przeznaczonych do koloru włosów, które niekoniecznie będą odpowiednie w twoim przypadku.
 
© Dr © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
AUREA SANCHEZ-COLETTO
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

AUREA SANCHEZ-COLETTO
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ