Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

 JLD
JLD

Rytuał Kerastase – zabieg temoodbudowy włosów

Lśniące i zdrowe włosy to marzenie każdego – choć trudne w realizacji, nie jest niemożliwe. Gdy codzienna pielęgnacja i ulubione kosmetyki nie wystarczają, z pomocą przychodzą specjalistyczne zabiegi na włosy. Cała gama wyjątkowych rytuałów z użyciem produktów Kerastase jest dostępna w ofercie naszych salonów. Jednym z nich jest termoodbudowa – ratunek dla zniszczonych włosów.

Przyczyny zniszczonych włosów


Problemy z włosami to powszechne kłopoty, z którymi boryka się większość osób. Pomimo codziennej pielęgnacji dostosowanej do potrzeb, trudno jest doprowadzić kosmyki do idealnej kondycji. Przyczyn zniszczonych włosów jest wiele. Wśród najczęstszych powodów należy wskazać na:


niewłaściwe nawyki żywieniowe,
zanieczyszczenie powietrza,
używki (nadmiar alkoholu, palenie papierosów),
farbowanie,
prostowanie i suszenie gorącym powietrzem,
stosowanie kosmetyków do stylizacji, które wysuszają włosy,
rozchwiana gospodarka hormonalna,
niektóre choroby i zażywane leki,
niewłaściwa pielęgnacja włosów.


Większość z wymienionych przyczyn zniszczonych włosów da się wyeliminować.

Wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych, rezygnacja ze szkodliwych używek czy z inwazyjnych zabiegów stylizacyjnych to rzeczy, które można wprowadzić „od zaraz". Niestety nie da się zlikwidować zanieczyszczeń w powietrzu albo zrezygnować z niektórych leków. W takich sytuacjach wsparciem są specjalistyczne zabieg wykonywane w naszych profesjonalnych salonach fryzjerskich. Zabieg odbudowy włosów to podstawa.

Jak odbudować włosy?


Dla jak najlepszych rezultatów warto zdecydować się na regenerację włosów u fryzjera. Szczególnie jeśli jest się na początku drogi, która prowadzi do zdrowych i pięknych włosów.
W naszych salonach Jean Louis David można znaleźć szereg zabiegów, których celem jest przywrócenie blasku i odbudowa zniszczonych włosów. Warto mieć przy tym świadomość, że skuteczność takich działań będzie jeszcze większa, jeśli jednocześnie zacznie się prowadzić zdrowszy tryb życia. Wiele czynników ma bowiem ogromny wpływ na stan włosów, a zniwelowanie większości z nich sprawi, że efektywność zabiegów regenerujących włosy będzie jeszcze większa.

Regeneracja włosów – termoodbudowa


Jednym z najskuteczniejszych zabiegów regenerujących włosy jest termoodbudowa. To jeden spośród kilku wyjątkowych Rytuałów Kerastase. Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie, które są używane podczas zabiegu zawierają Vita-Ciment oraz Vita-Topseal. Pierwszy ze składników odbudowuje cement międzykomórkowy, dzięki czemu poprawia się struktura powierzchni włosów. Natomiast zadaniem drugiego jest odtworzenie naturalnej powłoki ochronnej, która osłania włosy od zewnątrz. W ten sposób, szkodliwe czynniki nie trafiają do wnętrza włosów, które staja się zdrowsze, mocniejsze i pełne naturalnego blasku.
Podczas zabiegu stosowane są:


kąpiel wzmacniająca,
koncentrat Vita-Ciment,
koncentrat Vita-Topseal,
teksturyzacja Résistance.


Termoodbudowa to intensywna regeneracja włosów, która jest nazywana Rytuałem Podwójnej Odbudowy Włosa Kerastase.

Wynika to z faktu, że podczas zabiegu włosy są wzmacniane i regenerowane zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz.


Ten wyjątkowy Rytuał Kerastase jest polecany osobom, które borykają się z problemem osłabionych kosmyków. Powodem tego może być niewłaściwa, inwazyjna stylizacja i zabiegi chemiczne, które uszkadzają strukturę włosów.
Dla zyskania jak najlepszych efektów i dogłębnego zregenerowania włosów zaleca się rozpoczęcie terapii w salonie fryzjerskim oraz jej późniejszą kontynuację we własnym domu. Wystarczy przez trzy tygodnie aplikować profesjonalne kosmetyki Kerastase.

Inne zabiegi Kerastase


W naszym salonie fryzjerskim oferujemy szereg zabiegów, które pomogą odbudować włosy. Wśród wyjątkowych Rytuałów Kerastase, oprócz termoodbudowy, można również zdecydować się na:


Rytuał Jedwabistości – przeznaczony do włosów suchych i trudnych do ułożenia;

Rytuał Stymulujący – stworzony z myślą o osobach, które borykają się z wypadaniem włosów;

Rytuał Gęstości – idealny dla włosów cienkich i osłabionych;

Rytuał Chronologiste – jedyny w swoim rodzaju zabieg, który nadaje włosom wyjątkowy połysk, przywraca im naturalny blask i witalność, a także regeneruje włosy osłabione zabiegami chemicznymi;
Rytuał Dyscyplinujący – przeznaczony do włosów niesfornych, puszących się i trudnych do ułożenia, sprawia, że stają się miękkie i gładkie;
Rytuał Oczyszczająco-Kojący – oczyszcza skórę głowy i włosy, a także przynosi odczuwalny efekt świeżości i ukojenia, rytuał ten jest szczególnie lubiany przez mężczyzn, ale chętnie decydują się na niego również kobiety.


Każdy z zabiegów z serii Rytuały Kerastase w naszym salonie jest oparty na ampułkach – koncentratach i tzw. boosterach, które charakteryzują się wysoce stężonymi składnikami aktywnymi. Poszczególne rytuały trwają maksymalnie 30 minut. To doskonały czas na chwilę relaksu, podczas której włosy silnie się regenerują. Wcześniej warto porozmawiać z jednym z naszych profesjonalnych fryzjerów, aby pomógł dobrać kurację idealnie dopasowaną do indywidualnych potrzeb i wymagań.

Facebook
Pinterest
Twitter

Sprawdź również ….

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Fryzura
Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy

Wraz z  nadejściem wiosny zaczyna się sezon festiwali muzycznych. Celebryci często korzystają z tej okazji, by zmienić diametralnie swój wygląd i, przede wszystkim, fryzurę! Na Caochella,...

Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?
Fryzura
Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?

Niektóre kobiety skarżą się na brak objętości włosów, szczególnie wtedy, gdy noszą efekt wavy. Na szczęście, istnieją na to rozwiązania. Odkryj propozycje ekspertów.   Pierwszym rozwiązaniem...

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Fryzura
Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty

Ta oryginalna fryzura idealnie pasuje kobietom, lubiącym ekstrawagancki styl! Jedynym warunkiem są długie i grube włosy. Cienkie włosy nie będą się tak dobrze trzymać i rezultat nie będzie...

Przejdź z brązu na blond
Farbowanie
Przejdź z brązu na blond

Z reguły przejście z brązu na blond jest skomplikowanym zabiegiem fryzjerskim, jeżeli nie jest dobrze przygotowane. Jest to koloryzacja, która szczególnie osłabia włosy. Chcąc uzyskać pożądany...

Więcej aktualności