Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Rude włosy: Jaką fryzurę powinnam zrobić tego lata?
Rude włosy: Jaką fryzurę powinnam zrobić tego lata?
Fryzura

Rude włosy: Jaką fryzurę powinnam zrobić tego lata?

Dział
Rude włosy bardzo często są suche. Poza fryzurą, którą chciałabyś nosić, należy pomyśleć o tym, co zrobić, aby włosy wyglądały zdrowo, a ich końcówki były zawsze nawilżone. Jaką fryzurę powinnaś wybrać tego lata - krótką czy długą? Odkryj aktualne trendy.
 
Efekt wet look na bardzo długich włosach. Rude włosy zwykle mają dużą objętość, takie są z natury. Aby nie wyglądały na zbyt grube, idealnym sposobem jest zrobienie efektu wet look. Jest to perfekcyjne rozwiązanie dla rudych, zadbanych włosów w momencie, gdy wybierasz się na plażę. Aby go uzyskać, nałóż na włosy odrobinę produktu do modelowania i utrwalania fryzury, zaczesując je do tyłu. Dzięki temu, twoje włosy wyglądają olśniewająco i nie opadają na oczy!
 
Krótkie, pocieniowane włosy. Tak, jak wcześniej wspomnieliśmy, rude włosy zwykle są grube z natury. Dlatego też powinno się je pocieniować. Fryzura na chłopczycę lub bob – włosy nie powinny być tej samej długości. Latem na wakacjach zaopatrz się w spinki lub opaskę, dzięki którym będziesz mogła zaczesać włosy do tyłu i nie będą ci one przeszkadzać, gdy wyjdziesz z wody lub pójdziesz na spacer z przyjaciółmi.
 
Średniej długości włosy w stylu wavy. To właśnie tę fryzurę powinnaś uczesać! Ruch we włosach doskonale uwydatni ich kolor. Na nawilżonych włosach średniej długości zrób wavy lub przyjdź do salonu i skorzystaj z usługi Speed Curl, wchodzącej w skład oferty Bar à Styles. W 15 minut na twojej głowie pojawią się elastyczne loki w stylu bohemy – idealna letnia fryzura.
 
© Pixelformula / Pokaz Monique Lhuillier prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ