Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Postanowienie noworoczne: Będę używać sprayów termoochronnych
Postanowienie noworoczne: Będę używać sprayów termoochronnych
Fryzura

Postanowienie noworoczne: Będę używać sprayów termoochronnych

Dział
Z nadejściem 2014 roku, powinnaś zrobić postanowienia noworoczne. Niektóre osoby postanawiają rzucić palenie, inne chcą zacząć dietę. Możliwe jednak, że Ty nie zaliczasz się do żadnej z tych kategorii. Nie oznacza to, że jesteś zwolniona z obowiązku przyjmowania (dobrych) przyzwyczajeń. Jeżeli dotychczas nie poświęcałaś swoim włosom należytej uwagi, powinnaś jak najszybciej to zmienić!
 
Pierwszym nawykiem w sferze pielęgnacji włosów, który powinnaś przyjąć w Nowym Roku jest ich ochrona przed ciepłem urządzeń fryzjerskich, zanieczyszczeniami oraz wilgocią… Jednym słowem, przed wszelkim oddziaływaniem czynników zewnętrznych, przez które Twoje włosy stają się matowe i zniszczone.
 
Aby odpowiedzieć na niekorzystne oddziaływanie czynników zewnętrznych, zastosuj spraye termoochronne lub termoaktywne. Te kosmetyki pielęgnacyjne ochronią Twoje włosy przed ciepłem prostownicy, lokówki lub suszarki i zadziałają jak bariera ochronna pomiędzy Twoim urządzeniem fryzjerskim a włóknami włosa.
 
Są to kosmetyki niezbędne dla tych osób, które nie mogą się obyć bez modelowania gładkich włosów, loków lub włosów prostych. Tym bardziej, że niektóre z tych produktów posiadają dodatkowe właściwości. Mogą one na przykład wyeliminować odstające loczki lub też ułatwić prostowanie Twoich włosów.
 
Zapewne zdałaś już sobie sprawę, że o ile nie masz już swojego kosmetyku pielęgnacyjnego do włosów, warto w niego zainwestować!
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ