Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Rozświetlona cera dzięki koloryzacji tie & dye
Rozświetlona cera dzięki koloryzacji tie & dye
Rozświetlona cera dzięki koloryzacji tie & dye
Farbowanie

Rozświetlona cera dzięki koloryzacji tie & dye

Dział
Tie & dye, zwane także "ombre hair" jest niewątpliwie szablonową koloryzacją 2012 roku! Do tego rodzaju farbowania włosów przekonało się mnóstwo celebrytów oraz fashionistek. Moda ta nie traci na swojej aktualności także w 2013 roku. Tym bardziej, że poza swoim potencjałem stylizacyjnym, koloryzacja tie & dye rozświetla także Twoją cerę.
 
Tie & dye. Nie mogłaś nie zauważyć tego fenomenu w dziedzinie stylizacji włosów! Wydaje się, że tie & dye podbiło już cały świat. O co w nim chodzi? Technika ta polega na farbowaniu końcówek na kolor znacznie jaśniejszy niż reszta włosów. Nie myśl jednak, że ten sam efekt uzyskasz nie farbując odrostów po wcześniejszej koloryzacji. To zupełnie nie to samo. Tie & dye powinno być dopracowane przez Twojego fryzjera dając w efekcie stonowaną i idealnie do Ciebie dopasowaną koloryzację.
 
Dla kogo? Dla tych z Was, które lubią zmieniać kolory bez potrzeby przefarbowywania całych włosów, a także chcą uzyskać więcej głębi w prostej koloryzacji. Tie & dye pozwoli nadać indywidualny charakter kolorowi Twoich włosów, a także sprawi, że Twoja koloryzacja będzie oryginalna i modna.
 
Zalety dla włosów. Zaletą tego typu koloryzacji, jest jej pielęgnacja, która nie wymaga wielu zabiegów. Ponieważ farba nakładana jest jedynie na końcówki, nie będzie musiała chodzić co miesiąc do fryzjera w celu ufarbowania odrostów! Jednakże, powinnaś pamiętać o pielęgnacji Twoich farbowanych włosów. Używaj więc kosmetyków przeznaczonych do włosów farbowanych, nakładając je na włosy od połowy ich długości oraz na końcówki. Pozwolą one zapobiec blaknięciu koloru z biegiem czasu.
 
Zalety dla urody. Tie & dye należy niewątpliwie do koloryzacji, które najlepiej eksponują cerę. Ten typ farbowania nadaje włosom głębi i je rozświetla, co niewątpliwie widać także na Twojej twarzy. To właśnie te śliczne, jasne refleksy na włosach od połowy ich długości oraz na końcówkach rozświetlają Twoją cerę podobnie, jak po słonecznych wakacjach. Twoje włosy są lekko rozjaśnione, a Twoja cera wydaje się delikatnie opalona.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ